Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogy oldjátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy oldjátok meg ezeket a, , csajos" dolgokat" amikor együtt éltek a párotokkal? Pár praktikussági kérdésem van. :$

Figyelt kérdés

Nemsokára összeköltözöm a párommal. Félek egy kicsit a dologtól... Nem azért, mert nem akarom, hanem mert nem tudom, hogy bizonyos dolgok hogy működnek... :$ Szóval olyanra gondolok pl. hogy ha ugye egy ágyban alszotok, és mondjuk megvan, akkor az kínos, hogy ha ugyan nem is szexeltek, de esetleg csak megérint a pasi, és a hálóruhán keresztül kitapintja a betétet... (tampont is szoktam használni, de sosem merem betét nélkül; nem véletlenül... :$). Vagy ha nincs meg, és csak tisztasági betétet használtok, és kicsit összebújtok, akkor az is gáz, ha mondjuk vetkőzés közben látja meg a bugyiban a betétet...

A másik a szőrtelenítés. Én elég szőrös típus vagyok (sötét hajam van...), és a mindennapos borotválástól kivörösödöm, főleg ott lenn, és nagyon csúnya tud lenni a bőröm, de olyan szinten, hogy kb. rondább, mintha szőrös maradnék... Meg a nagyon minimális borostát nem is tudom leszedni, viszont érezni lehet, mert picit szúr ugye. Ha meg gyantázom, azzal meg várni kell, mire kinőjön, úgy is cikis a dolog. :$

Ezekben az esetekben mit lehet csinálni?? :$


2013. okt. 14. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a havis dolog miatt nem kell aggódni, az természetes dolog. Én elszoktam mondani, ha megvan, aztán párszor közli velem, hogy "pelusos" és ennyivel le van tudva. Nem hiszem, hogy ez probléma lehet.

Tisztasági betétet sem kell minden nap használni, és egyébként szerintem a pasid sem a bugyidat nézi, hanem amit takart. :D

A szőr meg szintén elfogadható, ha komoly a kapcsolat, nem ezen fog bukni a dolog.

2013. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én pl tampont használok és sosem veszi észre csak ha össze akar bújni és szólok h most nem lehet...akkor megérti és nem firtatja a dolgot. a szőrtelenítés pedig. én sem tudom borotválni a lábam pl mert kipattog a bőröm én epilálok lehet h nem mindig tükör sima de a párom sincs minden nap megborotválva ott ember legyen a talpán aki minden nap gondol erre és elég érettek vagyunk mindketten ahhoz hogy ez ne zavarjon
2013. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Gábor54 válasza:
100%
Nem vagyok lány, házas férfi vagyok, és nálunk soha nem volt ebből gond. Egyrészt már az együttjárás alatt tudtam, h. "hol tart" a párom, ez természetes. Általában együtt vásároltunk be..., olyan is volt, h. magától nem tudott volna kijönni a fürdőkádból... A másik: nem tudom, ki volt az a barom, aki kitalálta ezt a teljes csupaszítást; sztem pedó volt, v. betegesen irtózott a felnőtt nők prémjétől. Praktikus okok miatt a rosszlányok beretválták először magukat... A trimmelés OK, a bikinivonal rendben tartása, meg a lábszár nyáron ugye OK. A többi marad!, mosdani kell, akár naponta többször is!!! Akinek "kislányok"/rosszlányok kellenek, az menjen orvoshoz!!!
2013. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Túlparázod szerintem.
2013. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha már eljutottatok odáig, hogy összeköltöztök, nyilván ismeritek egymást. Bizonyára tudja, hogy a nők menstruálnak és ehhez szükséges alkalmatosságokat használnak, és nyilván azt is tudja, hogy a szőr folyamatosan nő és nem lehet mindig ultra simává varázsolni a kényes területeket. Én nem érzem ezeket a dolgokat gáznak, hiszen nő vagyok, ez is velem jár.

26/N

2013. okt. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy túlparázom, de azért érdeklődöm, hogy mi lehetne a megoldás. Köszönöm az eddigieket!! :)
2013. okt. 14. 19:17
 7/14 Je Veux ***** válasza:
100%

Túlparázod, nagyon!


Sem a tampon, betét, sem a borosta nem okozhat gondot egy komoly kapcsolatban.


Én most megbeszéltem a párommal, hogy mivel már ősz van, szeretnék gyantáztatni, mert jobb mint a borotválás, hosszútávon főleg, így viszont meg kell várni, míg megnő egy kicsit..megkérdeztem zavarná-e a dolog..azt mondta nem.


Egyébként nekem ez fura..mármint én mire odajutottam az összeköltözéshez (1 év), addigra ezek már rég nem okoztak gondot..és nem éreztem magam kellemetlenül egyik miatt sem..ahogy a párom se.


És kakilni, pukizni hogy fogsz?!


Bolhából csinálsz elefántot.

2013. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát mindkettő olyan dolog, amit csak akkor okoz gondot egy férfinek, ha egyedül barbi babát látott életében.


De a fiúk is tisztában vannak a női ciklus létezésével ezt kár titkolni előtte, főleg, mert őt is érdekli gondolom, hogy ebben hónapba apukává lett-e.


A szőrtelenítésen sem akad fent egy egészséges lelkületű férfi sem. Mert a fiúk sem hülyék, és tudják, hogy ahhoz, hogy szőrteleníthessen a nő, ahhoz előbb szőrösnek kell lenni.


Szóval legyél kicsit lazább. Nem lehet és nem kell a szexistennőt adnod óra 24-ben. Ezt a fiúk is megértik.

2013. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Megnyugtatóak. :) A túlparázás igazából abból is fakad, hogy régen, amikor albérletben éltem, a lakótársamhoz néha feljött aludni a barátja, és a lakótársam mindig tip-top volt, mondjuk ő egyébként is... Nem volt ribis vagy ilyesmi, csak adott magára. De én pl. nem mosok minden nap hajat, nem vasalom/sütöm be állandóan, nem mindig tükörsima és hibátlan, seb és karcolás nélküli a bőröm, nem szolizom, stb. Márpedig másokon, a lakótársamon meg elég sok lánynál ezt látom. És nem a photoshoppolt képeken, hanem tényleg a valóságban. De én nem tudok ilyen szupercsaj lenni. Amúgy jól öltözködöm, vékony vagyok (mondhatni, nagyon vékony), és a páromnak így, kevésbé igényesen is tetszem, szóval ezzel nincs gond. Csak hát ugye ilyen típus vagyok, aki azon rágódik, hogy biztos nem elég jó, hiába tisztáztuk már ezt. :$ De próbálok lazább lenni.
2013. okt. 14. 19:26
 10/14 anonim ***** válasza:

a vérzésre most nem írok semmit.


De.. az miért ciki hogy ha nem nő vissza szőr? Mármint, szeirntem inkább örülnöd kéne neki,, nem? egy lány nem kell hogy szőrös legyen.


Én pl sose full szörteleníteném magam, mert azért mondjuk majd később 40 évesen beállok a fürdőszobában a tükör elé és ugy néznék ki mint egy kisbaba, lehet furácsn érezném magam. Ja mármint én fiú vagyok, de te, lány vagy, és van már ez a lézeres szörtelintős cucc. Az elvileg végleg eltávolítja a szőrt x helyről, szóval ahonnan akarod.


Aztán meg persze lehet nem lesz semmi probléma az egészből, és feleslegesen aggódsz, de ha nem szeretnél szőrt szerintem utánanézhetsz milyen lehetőségek vannak

2013. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!