Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csunya lanyoknak miert olyan nehez part talalniuk?

Figyelt kérdés

Vagyis az emberek miert mennek annyira a kulsore?


Koszonom a valaszokat. :)



2013. okt. 14. 21:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Mert az emberek emberek, ez teszi őket ilyen szörnyeteggé! :)
2013. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

csúnya vagy?

lány vagy?

mutatsz képet magadról privibe?

korod?

merre laksz?

volt már barátod?

2013. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Te sem jönnél össze számodra csúnya/taszító emberrel, nem igaz?
2013. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek mást jelent a csúnya
2013. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
elsőnek mindenki a külsőt nézi meg. és a legtöbb ember le is ragad ott. akit a kinézete miatt szeretnek az belül üres, nincs semmi a színfalak mögött.... a bnőmmel úgy jöttem össze, hogy de jó, végre egy normális rocker csaj akivel lehet beszélgetni(én is rocker vagyok) , legyünk barátok, délután gyere el velem meg a haverommal bőregérbe, veszünk új pólót... haverom ezután mondta h nem ér rá, gondoltam bunkóság lenne lefújni... elmentünk, megismertem közelebbről elhívtam randira, és a 3-on megengedte h megcsókoljam :) azóta együtt vagyunk
2013. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
4-es Valaszolo:Igazad van,de megis vannak lanyok akikrol kb 10-bol 9 fiu azt mondja h csunya ugyanez forditva....
2013. okt. 14. 21:10
 7/20 anonim ***** válasza:
37%
A csúnya fiúknak ezerszer nehezebb. Nem(csak) azért nem találsz párt, mert csúnya vagy, hanem mert ahhoz képest az egekben vannak az igényeid, illetve lehet h belső értékekkel sem állsz túl jól.
2013. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

5-os Valaszolo:


Igazad van amit abban amit a kulsorol irtal,de sokszor megis ezeknek az embereknek van hosszu tavu kapcsulatuk...

2013. okt. 14. 21:12
 9/20 anonim ***** válasza:
Fura.Mindig ezeknek a lányoknak kerestem a kegyeit,barmit megtennék egy ilyen csajért...Es mit kaptam?Visszautasítást általában.
2013. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Küldesz képet privátba?
2013. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!