Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az izmosabb lányoknak nem...

Az izmosabb lányoknak nem nehéz párt találniuk?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Az a vicces, hogy nem feltétlenül. Sokan számolnak be arról, hogy irl bizony nagyon tetszetősek a férfiak számára sportosan, izmosan. Amikor csak beszélnek róla az emberek, valamiért mindig a véglet jut eszükbe, és képtelenek másra gondolni, azért fujjognak, de az átlagcsajok attól elérhetetlen messzeségben vannak, és "csak" egy tónusosabb, formásabb, és emellett "vanmitfognibb" (mert nem is tud atomszálkás lenni, amit még hisznek mellé kötelezően) alakja lesz, ami már sokaknak bejön.

Aztán ott van az, hogy aki lány létére ilyen, az nyilván sportol valamit, nem csak a kanapén ülve lett izmos, benne van egy sportos társaságban, ott pedig könnyebb párt találni, mint random az utcán.

Szóval nem kell aggódni :D

2013. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 JayC ***** válasza:
100%
és azért sem kell aggódni, hogy izmos leszel, ha lemész 2x a terembe, vagy megiszol egy turmixot...
2013. jan. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy nehezebb.
2013. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Én nagyon durván gyúrtam régen. Sok férfinak bejött, sokaknak meg nem. Kb. 50-50% az arány. Jelenlegi páromnak nem jött be, abba is hagytam miatta, de már bánom... Azóta már elég szépen néznék ki. :)
2013. jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem nehezebb. Szerintem kb. ugyan olyanok a lehetőségeik.
2013. jan. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nehezebb, én edzettem lányokat( na nem profi versenyekre) és sokkal több srác mondta hogy neki ez túl izmos...és tudjátok kik mondták?

Akiknél tényleg izmosabb volt... :D

Ott nehéz ahol a srácokban dúl a kisebbségi komplexus, amúgy meg nem.

2013. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is nehéz. de van megoldás:D

ez itt a reklám helye: izmos nőt keresek :D

2013. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Imre777 válasza:
Nem azon múlik!
2016. aug. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!