Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm féltékeny a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm féltékeny a férfiakra akik az életembe lépnek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Arra jöttem rá, hogy a legjobb barátnőm (tényleg a legeslegjobb, rengeteg éve) féltékeny. Először azt hittem, hogy arra, hogy milyen pasikat szedek fel, de mostanra nagyon úgy tűnik, hogy egyszerűen valami olyasmitől fél, hogy az épp aktuális férfi "vesz el" tőle. Ezért olykor szabotálja is azt, hogy összejöjjek valakivel, kimondva vagy csak utalva választás elé állít...

Ha szingli vagyok és egy fiú közelít felém, azonnal megpróbálja eltüntetni. Ha jó a párkapcsolatom, a legkisebb gond esetén is a szakítás felé próbál terelgetni, ha pedig rossz, akkor pont mintha azt akarná, hogy benne maradjak...

Mit tehetnék, hogy ne féljen attól, hogy elvesznek tőle és hagyja, hogy boldog legyek azzal akivel szeretnék?


2013. okt. 14. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
ribik vagytok mind2en.
2013. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja oké, akkor tárgytalan. köszi a segítséget, minden problémára hatékony megoldást sikerült nyújtanod.
2013. okt. 14. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tehetsz túl sokat, egy barátság mindenképpen sérül mihelyt az egyiknek (vagy mindkettőnek) lesz párkapcsolata, ugyebár kevesebb jut/ személyes konktatk jut a másikra, és lehet ez az elején nem tűnik fel, de hosszabb idő elteltével bizony a barátságotok lazulni fog, ezért fél a barátnőd ennyire.
2013. okt. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon gonosz dolog amit csinál, de egyébként mint ahogy az előző válaszoló írta, meg van az oka, és én egy nagyon picit meg is értem. a legjobb barátnőmnek és nekem is egyszerre lett barátunk, mindketten már 1 éve vagyunk kapcsolatban, és teljesen megromlott a kapcsolatunk :( olykor-olykor rámír facebookon, meg próbálunk találkozókat szervezni, de egyszerűen látszik az egészen, hogy igazából egyikünknek sincs kedve már hozzá, és ez tényleg nagyon szomorú. te tartsd ki a barátnőd mellett akármennyire is szeretsz egy fiút, és érzékeltesd vele mindig hogy ő is fontos neked, mert úgy fogsz járni mint én.
2013. okt. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy irigyli a boldogságodat, vagy hamarosan várhatsz egy előbújást.
2013. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!