Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biztos rossz v bizonytalan jo?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babavirag kérdése:

Biztos rossz v bizonytalan jo?

Figyelt kérdés
mit valasztanatok a biztosat ami nem tul jo vagy a bizinytalant de ha össze jön akkor csodas?
2013. okt. 15. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
a bizonytalan jót.. nem is értem a kérdést..:D
2013. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mert nekem egyik sem jönne össze!
2013. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyértelmű az utóbbi, biztos rossz az kinek kéne? :DD
2013. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
parkapcsolatra ertem. van egy 2 evs kapcsim.. de mar ellaposodott.. jo reszben az en hiban.. de van vki aki nagyon tetszik.. csak felek h csak egy alkalomra kellenek..
2013. okt. 15. 11:34
 5/10 anonim ***** válasza:

én is arra gondoltam :)

De ugyanúgy a biztos szar kinek kell, ha rossz ne azért szakíts mert van valaki más aki szóba jöhet hanem a tényért, hogy rossz az egész. az hogy plusszban van valaki kilátásban az jó dolog ilyenkor :D

2013. okt. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"de ha össze jön akkor csodas?" Ha pedig nem jön össze, akkor szenvedés ...
2013. okt. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyértelmű a bizonytalan utóbbit.

az esély hogy tutira meg KELL enned egy tál spenótot, vagy a lehetőség, hogy talán egy hatalmas tortát falhatsz, de ha mégsem éhen maradsz...

szerintem mindenki ráhajtana a tortára. :)

2013. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A biztos rosszat.A bizonytalan jóban nemrég volt részem,és nem volt annyira jó.Mert mire biztos lehetett volna,elillant.
2013. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!! :)
2013. okt. 15. 12:01
 10/10 Princess Sarcasm válasza:

Eléggé sajnálatra méltó, ha valakiben felmerül, hogy maradjon a biztos rosszban. Ennyire kishitű lennél? Félsz, hogy nem találsz mást? Így tervezed leélni az egész életed? Gondolom nem, szóval egyszer úgyis szakítanál, inkább tedd meg minél előbb, annál hamarabb találsz mást. Ha meg nem lesz sokáig jobb, akkor sincs semmi, annyi örömforrás van még.

De olyan helyzetben sose szabad lenni, ami stabilan rossz érzést ad, legyen az kapcsolat vagy bármi.

2013. okt. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!