Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most hagyjam el a családom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hagyjam el a családom miatta?

Figyelt kérdés
Szüleim tiltenak baràtomtòl. Az a lényeg hogy mondtàk hogy döntsek. Baràtom mondja h költözzek hozzàjuk de akkor az egész családom elhagyna. Én mondtam h okés akkor ha eljegyez. De azt még nem akarja folyton a sajàt igazàt àllitja. Kétségbe vagyok esve nem tudom mit tegyek. Ő az első fiu az életembe nagyon szeretem. De ugyérzem h ha ő is szeret megteszi. Több mint egy éve vagyunk együtt. Semmi màst nem tudok csinàlni egész nap ezen gondolkodok. Ideges vagyok étvàgytalan borzaszto érzés. Ő is arranyos befogadna a csalàdjuk csak nem értem miért fél ennyire az eljegyzéstől.
2013. okt. 15. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért, milyen indokkal tiltanak és hány éves vagy? Nagyon nem mindegy.
2013. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azert mert en vallasos vagyok o meg nem az. En nagykoru vagyok mar 21 eves csak meg tanulok
2013. okt. 15. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre inkább nem írok semmit, mert nem tudok jó tanácsot adni. Neked kell mérlegelned a fontossági sorrendben... Felnőtt nő vagy, szerintem eléggé nagy probléma, ha csak vallásos lehet az illető a családodnak. Nem is értem őket. A vallásokról szóló elképzelésemet megtartom magamnak, de többek között ezért sem szeretem. Ne haragudj a semmitmondó válaszért, de ha már kérdeztem, leírom első gondolataimat.
2013. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha valami durvább dolog miatt tiltanának tőle (pl. drogos, vagy késelés miatt ült már börtönben) megérteném, de a vallás miatt? ha szereted, és ő is téged, költözz hozzá. a családod meg majd lehiggad. és ha látják, hogy nem irányíthatnak téged felnőtt fejjel, lehet, hogy kicsit vissza is vesznek. ha meg csak a vallás miatt képesek téged elhagyni, akkor az annyit is ért...


az eljegyzéstől meg szerintem jogosan tart. 1 év után szerintem nem mindenki áll készen eljegyzésre és házasságra.

2013. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A vallásnál nagyobb baromság nincs a világon. Én biztos már rég elköltöztem volna otthonról, ha ilyen szektás szüleim lennének. A helyedben a barátodat választanám. A családod pedig vagy észhez tér vagy pedig így jártak.
2013. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy éves kapcsolatban nagyon hülyeség azt mondani, hogy akkor teszed meg ezt meg azt, hogyha eljegyez.. ha szereted, nem zsarolod ezzel, ha nem szereted, akkor nem költözöl hozzá. ez nem függ attól hogy vallásos vagy-e avagy sem, bár nemtudom milyen vallás az, ahol eljegyzés kell az összeköltözéshez.. (tényleg nem, 17 évesen nem tudok arról, hogy valamelyik vallásban ez dogma lenne..)
2013. okt. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát, én nem maradnék ilyen családdal.


hülyeség, hogy a családod, felnőttek monják neked, hogy döntsél velük maradsz- e vagy a fiúval, 21 évesen.


nem értik, hogy te akkor is szeretni fogod őket, ha a fiúval együtt lehetnél, élhetnél stb?


fiatal még, azért nem akar eljegyezni.

2013. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!