Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig azt a fiút szeretheti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig azt a fiút szeretheti?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány, akivel nagyon jóban vagyok régóta. Amikor megkérdeztem, hogy mi lenne ha megpróbálnánk egymással járni, elutasított hogy neki még idő kell, még nem tudja eldönteni magában. Tudni kell, hogy volt egy srác, aki addig csüngött rajta egy éve, és őt is visszautasította, okkal, mivel előtte bántotta. Viszont ő ebbe nem tudott beletörődni és tovább udvarolt neki addig amíg megkedveltette magát, de végül nem jártak, azt már nem tudom, hogy miért. Most meg amikor felhozom a témát szinte beszélni sem akar róla, csak annyit mond, hogy az már rég volt. Szerintetek még mindig őt szereti? Hagyjak neki időt vagy mit csináljak?


Előre is köszönet!

19/F


2013. okt. 15. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet jobb ha hagyod. Ne fuss olyan vonat után ami nem vesz fel. 21/F
2013. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megkedveltette magát a másik? Aztaaa!

Mondjuk lehet, hogy neked is sikerülne.


18/L

2013. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!