Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért féltékeny a az exem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékeny a az exem az új barátnőmre, pedig utál "elvileg"?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt miből veszed?:DD
2013. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Téged főleg nem kéne...
2013. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt már én is átéltem! :D Összejöttem az új csajjal,aztmondta annyira gyűlöl,hogy legszívesebben megölne... erre a rámír,amikor megtudta,hogy milyen jogon jövök én össze másik csajjal : / Hááát mondom " Bocsi,hogy nem szóltam,de mi közöd is van hozzá? " :D NEmértem a nőket :D:D
2013. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 Nehogy már egy felnőtt embernek megparancsold, hogy mit kéne, mit nem kéne:DD Döbbenet:xD
2013. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5 Ember van még lejjebb? ahogy elnézlek nincs:D Jóanyád nem tanította meg az emberi viselkedés és kommunikáció minimális mibenlétét?:D
2013. okt. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha utál egy csaj akkor szeret. :D

(kivéve ha tényleg utál vmiért)

2013. okt. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

azért, mrt arról álmodik, hogy térdenállva sírva kuncsorogsz vissza hozzá.


erre te meg összejössz valami másik fruskával, szerinted?

2013. okt. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában az exek mindig féltékenyek
2013. okt. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!