Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S! BEtegesen féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! BEtegesen féltékeny vagyok a barátnőmre, mit tegyek?

Figyelt kérdés
EGyetemre jár, egyik férfi évfolyamtársának aszáma meg van neki, bármikor beszélhetnek egymással a tudtom nélkül. Aztán ennek az évfolyamtársnak elmondta hogy én mennyire betegesen féltékeny vagyok, és kérdezte tőle hogy ez mennyi idő amíg elmúlik. BEtegesen,halálosan,frenetikusan féltékeny vagyok rá, mit tegyek, mert nem akarom elűldözni magam mellől. Félek hogy ki fog belőlem szeretni mert ilyen vagyok mit tegyek most azonnal?
2013. márc. 3. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki, hozzád nem való csaj.
2013. márc. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem veled van a baj kérdező, hanem a barátnőddel, ugyanis, ha van kapcsolata, akkor nem érthető, hogy minek kell neki más fiúval beszélnie. Bárki bármit mondjon, még egyszer hangsúlyozom, nem a kérdezővel van a baj.
2013. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de nem képes megérteni h neki van kapcsolata :((((((((((((((

annyira fáj h másik férfi telefonszáma van a telefonjába és a tudtom nélkül bármikor beszélgetnek, sőt már beszélgettek is egy másik facebokon :(((((((((( nem tudom mi tévő legyek, annyira szerelmes vagyok belé meg fog ölni engem a szerelem

2013. márc. 3. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
A beteges féltékenység csak tönkreteszi a kapcsolatot. Bízz meg benne!
2013. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jééézusom #2-es... ezek szerint akinek van párja az ellenkező neművel nem beszélhet soha többet?!


Kérdező, a barátnőd nem fog megcsalni, bízz benne! A féltékenykedéssel és a kisajátítással pedig csak a másik srác karjaiba fogod taszítani, próbálj uralkodni magadon!

2013. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e még a kérdés. Én a 2-es válaszoló vagyok, és az 5ös ne jézusomozzon! Én maradi vagyok, és azt tartom, hogyha van valakinek kapcsolata, akkor semmi szüksége más ellenkező nemű személyre. A kérdezőnek meg igaza van, már bocs mindenkinek! Miért kéne bíznia a párjában, ha ő titokban beszélget mással. Mégis mi a célja 5ös? Minek beszél titokban? Tán félrelépett? Kérdező, nem kell kitartónak lenned! Ha a barátnőd nem fogja fel, hogy neki van kapcsolata, akkor az a kapcsolat nem neki való. Jogos az aggodalmad kérdező! És én teljesen megértem, hogy neked ez rosszul esik. Aki nem ért velem egyet, az ne értsen, ahány ember, annyi nézőpont. 21. század van, de egy kapcsolatban is megvannak a határok, hogy mit lehet, és mit nem! Barátnőd, kérdező, túl lőtt a célon!
2013. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdezőnek és 2esnek (6osnak) egy párt kéne alkotniuk! A kérdező nem lenne betegesen féltékeny 2esre, mert ő soha többet még csak rá sem nézne más férfira...
2013. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!