Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a barátnőmre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a barátnőmre. Mit tegyek? Elfogja venni a kiszemeltemet.

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik nekem, és a legjobb barátnőm meg állandóan lájkolja őt a facebook-on, meg azt mondta hogy multkor olyanokat irogattak, hogy jó lenne már találkozni+(hogy én is mennék..) .. és most tetszik a bnőmnek egy fiú, csak nem akarja elmondani hogy ki az! Mit tegyek ? :( ja és eléggé jóó csaj..
2011. jún. 14. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő nem barátnő, hanem egy lány aki féltékeny rád. Nem kéne megosztanod vele a magánügyeidet és mást sem.
2011. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok??és a srácot hogy hívják?megnézném facen hogy ismerem-e...
2011. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
13.. Nem ismered bisztos, mert mi Szlovákiaiak vagyunk!
2011. jún. 14. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
én meg angol,de azért megpróbáltam :DDDDxDDde azért mond már meg a fiú nevét...én is kíváncsi vagyok rá,hogy megéri-e egy ilyen srácon összeveszni a bnőmmel :)
2011. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Istán Kiss.. De ez más nem az első eseet hogy ilyet tesz :/
2011. jún. 14. 20:24
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor hagyd a fenébe a csajt
2011. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!