Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10-én volt az 14. ik évforduló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-én volt az 14. ik évfordulónk a Párom mint férfi eszébe sem jutott. Az baj? Nem szóltam neki csak nagyon bánt.

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 01:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Tavaly anyám reggel felhívott hogy boldog szülinapot és akkor jutott eszembe hogy tényleg aznap van a születésnapom.

28éves férfi

2013. okt. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előfordul ilyesmi a legjobb kapcsolatban is. De azért joggal bánthat. Szerintem, ha megbeszélitek, többször nem fog előfordulni.
2013. okt. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A férfiak ezt másképp kezelik, szerintem ne aggódj emiatt. A kapcsolat minősége fontos, nem az időbeli hosszúsága. Mi 5 éve vagyunk együtt a párommal, de már én sem tartom számon, pedig nő vagyok.
2013. okt. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sztem annyira nem gaz, en szulinapokat se tom...

Ja de anyaet, meg h ki szuletett velem 1 napon, fb re meg nincs mindig ido.

2013. okt. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érthető hogy bánt, de szerintem semmi baj nincs vele, valószínűleg csak véletlen felejtette el, lehet, hogy sok dolga volt, vagy ilyesmi. De az is lehet hogy tartogat valami kis meglepetést hétvégére, és azért nem mondta. Minden esetre ne izgulj, nincs itt semmi gond.
2013. okt. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sosem voltam évfordulófüggő.
2013. okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy találkozás évfordulója, vagy házasságé. Nem mindegy. 14 év alatt meg előfordul, hogy elfelejti az ember én se tartom számon soha. Ha a kapcsolat rossz akkor az nem ebből fog kiderülni, ha egyébként jól megvagytok akkor nem jelent semmit.
2013. okt. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!