Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék finoman utalni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék finoman utalni a barátomnak arra, hogy igényesebben öltözködjön és figyeljen a súlyára?

Figyelt kérdés
Szép jó estét mindenkinek! 22 éves nő vagyok, néhány hónapja vagyunk együtt a barátommal. Minden rendben lenne, egy pici gondom van vele: nem igazán törődik magával. Tisztálkodik és mossa a ruháit rendesen, azonban abszolut nem ad arra, hogy csinosan nézzen ki. Hajlamos a hízásra is, mostanában felszaladt rá jópár kiló felesleg. Én odafigyelek magamra, az öltözködésemre, a súlyomra, nem vagyok egy sznob, mű, plázajáró nő, de mindig ápolt és csinos vagyok. Ugyanezt várom el visszafele a férfiaktól is. Nem tartom magam felszínes libának, de számomra fontos a másik ember megjelenése is, nem csak a belső értékek. Félek, hogy megsérteném őt, ha ezt szóba hoznám. Ötleteket szeretnék kérni, ki mit tenne ebben a helyzetben.

2013. okt. 15. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
De felszínes vagy te is, nyugi.
2013. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán ha elhívnád mondjuk edzeni magaddal...

Esetleg olykor beszúrnád neki, hogy melyik ruci áll neki kivételesen jól... Akkor nem tűnne fel neki. És ha tetszeni szeretne neked akkor rövid időn belül hozzá szokik, hogy olyan cuccot vesz fel ami neked is tetszik. Ezzel az önbizalmát is növelheted... ha netán kicsit lenne... :)

2013. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értelek. Miért nem olyat keresel, akitől azt kapod, amit elvársz egy kapcsolatban.

Ha ő alapból ilyen típus, nem szeret edzeni, nem érzi jól magát divatos ruhákban, inkább kényelmes és szeret jókat enni, akkor valószínűleg csak átmenetileg tudsz rajta változtatni.

2013. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért mert ezt nem tartom olyan dolognak, ami alapköve egy kapcsolatnak. Számomra fontos az amit fentebb leírtam, de tudom, hogy egy kapcsolat/ember sem tökéletes és nem "készen kapjuk", dolgozni kell rajta. Ezen kívül elégedett vagyok vele, velünk. Ezért is inkább szeretném megoldani valahogy, mintsem kilépni belőle.
2013. okt. 15. 21:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer egy bulin megismerkedtem egy sráccal (nem tudtam hogy van barátnője) másnap elhívott találkozni és végighallgathattam ,hogy a barátnője miatt fogyott le és minden nap sportolnia kell,mert ha nem sportol a barátnője kiakad rá és elege van ebből stb..stb...ne csinálj érzelmi nyomorékot a pasidból kérlek..az én barátom sem úgy öltözik ahogy a trend diktálja,de nem baj én úgy szeretem ahogy van :)
2013. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Neem, ennyire vérmes azért nem vagyok. :) Ez már valóban túlzás, ha életvitelszerűen sportolnék és ezt várnám el tőle is akkor valóban rossz helyen keresgélnék. Nem is a trendi ötlözködést várom el, csupán annyit, hogy ne húzza fel a csíkos nadrágot a kockás inggel, és felejtse el a hosszú zokni-térdgatya-szandál öszeállítást.
2013. okt. 15. 21:59
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
a pasikat nem nagyon érdekli hogy csíkos vagy kockás vagy hasonlók..felveszik ami jól esik és ennyi ez az én barátomnál is megszokott ..:'D De azért a szandál,zokni,térdgatya tényleg elég érdekes...
2013. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

"egy kapcsolat/ember sem tökéletes és nem "készen kapjuk", dolgozni kell rajta."

A kapcsolat része igaz, viszont a másik hülyeség.

Az egyetlen ember, akin dolgozni kell egy kapcsolatban, mi magunk vagyunk. Ha a másik a kedvünkért változik meg és nem a saját akaratából, a saját elképzelései szerint, soha nem lesz tartós a változás.


Te mit szólnál, ha a barátod azt mondaná, hogy majdnem jó vagy, de még kicsit szeretne dolgozni rajtad, úgyhogy törődj kevesebbet az öltözködéssel és szedj fel pár kilót, mert már csak ez kell a tökéletességhez? Vagy esetleg csináltass nagyobb mellet, faragtass le az orrodból, változtass a stílusodon?


Az emberek jó része ott b*ssza el, hogy csak arra gondol, hogy miben kellene változtatni a másikon, azon nem, hogy lehet, neki is vannak olyan hibái, ami a másiknak nem tetszenek, de tolerálja őket. Sz*rt sem ér az a kapcsolat, amiben a másikat az elképzeléseimhez akarom hozzáfaragni.


Teljesen más helyzet, ha egy sportos srácot ismertél volna meg, aki valamiért elhagyta magát, de te őt ilyennek ismerted meg.

2013. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyit viszont azért nyugodtan megmondhatsz neki, ha nagyon nem összeillő ruhadarabokat választ, esetleg felajánlhatod, hogy segítesz neki, mert lehet, hogy csak egyáltalán nem ért hozzá, nem érdekli.
2013. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyolcas mindent elmondott... Nem gyurma az az ember, hogy formálgathasd ahogyan akarod.
2013. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!