Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokszor csak azert vonzobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor csak azert vonzobb valaki a mert tudjuk hogy valamiert szamunkra elerhetetlen?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:

lányoknál ja :)


27/f

2013. okt. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindkét nemnél működik! :)
2013. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen, megszépíti az adott személyt az, ha tudjuk, sosem lehet a miénk
2013. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Távolról égek, közelről megfagyok.
2013. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen.Olyannak képzeljük el,ami számunkra bejön.
2013. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én pl. mivel mindig elutasító vagyok, sok csaj magába is akarna gyömöszölni :DD de csak ameddig ilyen vagyok. Ez a female logic, túl sok racionalitást nem érdemes benne keresni!


a válasz 0%-ban hasznos volt

2013. okt. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, mert az elérhetetlen személyt csak elképzeled, az ábránd meg nyilván tökéletes. Ezen kívül a vágyakozás, a folyamatos epekedés is gerjeszti a dolgot. Nem is egyszer láttam már olyat, hogy ha az elérhetetlen személy elérhetővé válik, hirtelen minden varázs összetörik, a vágy pedig úgy tűnik el, mintha nem is lett volna.
2013. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Valoszinu hogy igy van,egy regi baratnom miatt kerdeztem,aki annak idejen otthagyott,ha egyutt maradunk lehet nem lett volna erdekes az egesz.
2013. okt. 16. 12:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos igen ez így szokott lenni , amíg elérhetetlen tökéletes .
2013. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Könnyen előfordul. Mert az elérhetetlenbe, vagy a meg nem történtbe annyi mindent bele lehet képzelni! Aztán lehet, hogy a valóság akkora, de akkora csalódás lenne...!
2013. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!