Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők nagy része azért sír a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy része azért sír a pasik miatt, mert valamiért az ilyen rosszfiúk vonzzák őket? Ha a jófiúkhoz vonzódnának, akkor sokkal kevésbé lenne sírás?

Figyelt kérdés
Nagyon sok nő között vagyok, minden nő csak sr, hogy a pasik bunkók, megcsalták őket, eltűnnek, szórakoznak stb. És hogy minden pasi egyforma stb... Bezzeg én is itt vagyok meg a sok fiú ismerősöm, de ezek a lányok szóba se állnának velünk, pedig tuti nem lennénk ilyenek.
2013. szept. 28. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivan?
2013. szept. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik a rendszer legyenek leszbikusok.

Minden pasi egyforma? Nem kellett volna mindet kipróbálni.

2013. szept. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
Magát mindenki normálisnak gondolja, meg tökéletesnek egy párkapcsolathoz, csak ez nem ilyen egyszerű.
2013. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazad van, de az ösztön arra készteti az ominózus lányokat, hogy az erősebb, hatékonyabb egyedeket válasszák az utódjaik szülőjének. Még akkor is, ha eszük ágában sincs gyereket csináltatni maguknak!


Viszont ezek a pasik, akik ebbe a kategóriába esnek, sajnos rendelkeznek egyéb tulajdonságokkal is!

Persze itt is vannak kivételek!

2013. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
érdekes soha nem sírtam pasi miatt nem csaltak meg és nem voltak bunkók velem mondjuk csak 2 pasim volt
2013. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem, akkor lotozz, mert baromi szerencsés vagy
2013. szept. 28. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!