Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasi, aki tetszik, szimpatiz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi, aki tetszik, szimpatizál a pisiszex-szel, mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Két hete megismertem egy srácot egy bulin, kiderült, hogy egy suliba járunk, azóta sülve-főve együtt vagyunk, de még nem beszéltük meg h járunk-e. Tegnap ittunk kicsit, és közölte, hogy eddig még senkinek nem mondta, de őt nagyon izgatná ha egy lány rápisilne. Másnap persze hülyén érezte magát, és mondta h ez nem kérés volt, semmi ilyesmire nem kényszerítene, csak tetszik neki. Nagyon jól el vagyunk, de ettől a tudattól szabályosan rosszul vagyok... Ti mit tennétek a helyemben? :S

2013. okt. 16. 00:33
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
21/L
2013. okt. 16. 00:41
 2/18 October15 ***** válasza:
amíg nem slozizod le és ő lefürdik miután leslozizták addig téged miért is érint ez ?:D
2013. okt. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy alakul,hogy odáig sikerül jutni és meg akarod tenni akkor hugyozd le. Ha ellenérzéseid vannak akkor ne tégy ilyet.
2013. okt. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

:D ezekért a válaszokért imádom a GYIK-et...

Nem fogom megtenni, és (remélhetőleg) nem is fog rá kényszeríteni. Csak a tudat h neki ilyen vágyai vannak...

2013. okt. 16. 00:48
 5/18 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kezecske am :)
2013. okt. 16. 00:48
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Sivatagban nem halna szomjan :D
2013. okt. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

Őszintén szólva nem mondanám, hogy engem földhöz vágna egy ilyesmi hír. Manapság annyi aberrált ember van, hogy már szinte én érzem magam furcsán, hogy nem akarok maszturbálás közben az ürülékemben turkálni. Na jó ez talán egy picit erős példa, de azért elég érdekes ez mostanság.


Amíg nem akarja rád erőltetni a dolgot, addig szerintem nem érdemes ebből nagy gondot csinálni. Persze ezt döntsd el magadnak, de ez már nem annyira kirívó dolog, amíg csak fantázia marad.

2013. okt. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Na most figyelj.Én is ellenzem ezt a pici témát,de az én pasimat is izgatta ez a hülyeség.Fürödtünk,vagyis zuhanyoztunk,kellett pisilnom,hát ő meg rajt kapott..A lábát a combom közé rakta és közben a derekamat át karolta..stb...

Na és megtörtént amire vágyott..Na bele haltam? Nem?? De azóta ha vagizik valami végett rá nézek és tudja most kuss mert,hiszen én már lepisiltam.háháh Érted a logikát?

2013. okt. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 October15 ***** válasza:
65%
nem érti mivel ebben nincs logiak :D tehát ő simán megszerezte amit akart ahogy 1 hímhez illik te jó alaposan kiszolgáltad és ezért kellene elhallgatnia a kritikus pillanatban ?:D oké ebben tényleg nincs logika.
2013. okt. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha rosszul vagy már a gondolattól is, akkor ne csináld, ilyen egyszerű. Mi például beszéltünk arról a párommal (én hoztam fel a témát), hogy milyen lenne hármasban kipróbálni, de nem tesszük meg, legalábbis jó ideig nem, mert én nem tudnám elviselni, ha egy másik nőhöz ér.

A gondolat izgat nagyon, de más a fantázia és más a valóság.

Szerintem ezek már olyan dolgok, amik nélkül is tökéletesen működhet a szex két ember között, ezek max. bizonyos pluszt jelenthetnek, ha mindkét fél nyitott.

Ő közölte veled, hogy ez a gondolat izgatja, de mondta is hogy nem erőltetné, tehát nincs gond szerintem.


27L

2013. okt. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!