Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel és egyik ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel és egyik ismerősömmel elmentünk bulizni de?

Figyelt kérdés

Összevesztünk a barátnőmmel majd szakítottunk. Másnap összejöttünk de rá 1-2 napra azt mondta hogy nem tudja kiverni a fejéből az ismerősömet, de a beszélgetést azzal kezdte hogy nagyon szeret, nem akar elveszíteni stb.

Mihez kezdjek ezzel?



2013. okt. 16. 18:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Az ismerősöm egy "srác"...
2013. okt. 16. 18:11
 2/4 anonim ***** válasza:
miért kell idézőjelbe tenni a srác szót? amúgy sztem eléggé egyértelmű.. tetszhet neki a pasas..
2013. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen ezt én is tudom, de mit kezdjek ezzel? ezért dobjam ki?
2013. okt. 16. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig amíg csak tetszik neki, de téged szeret, addig nincs gond. Nektek fiúknak is tetszhetnek lányok, ez mégsem egyenlő azzal hogy elhagynátok miatta a párotok. Ha úgy látod hogy nem történt vele változás, nem sóvárog a másik pasas után, akkor szerintem el fog nála múlni ez a fellángolás. Összevesztetek azon az estén, biztosan nagyon kiborult és így az ismerős került "előtérbe". Neked most várnod kell egy kicsit és figyelni mi történik, észre fogod venni rajta ha már nem akarna hű lenni hozzád.
2013. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!