Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kiábrándító ez a viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kiábrándító ez a viselkedés számomra? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Mostanában azt vettem észre, hogy kicsit eltávolodtam a barátomtól, és számomra kiábrándító a viselkedése néha, amit eddig nem is vettem észre, előttem nem volt ilyen soha.

Néha nagyon hülyeségeket beszél, és csúnyán, lekezelően.

Barátnőmék leléptek, és már rögtön kezdte,hogy na biztos mennek "tömni" meg hasonló szavak, kifejezések a szexre utalva, ami ugyancsak számomra is sértő volt, és belegondoltam, hogy biztos sokra értékeli akkor velem az együttléteket is. Meg büszkén meséli nekem, hogy miket hülyülnek a haverjával, hogy valakinek azt mondta, hogy "hiába mond valamit a barátomnak, őt csak a p-na érdekli" meg hasonlóak, barátnőmtől kérdezte múltkor, hogy "na megvolt az estéli nyalakodás" stb...

Nekem is mond néha ilyet, pl kifigurázza a dolgokat amiket az ágyban csinálunk illetve számára 'viccesek'a hangok is, amiket olyankor kiadok -.- És még egy csomó minden van...


Nem tudom miért, de ezek annyira kiábrándítónak tűnnek. Lehet, csak túl komolyan veszem ezeket? Ti mit szóltok, mi a véleményetek? Már lassan ott tartok, hogy nem jön, hogy olyan kedvesen és szerelmesen beszéljek vele ezek után, mint eddig. Nem tudom mit csináljak...17L


2013. okt. 16. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
paraszt egy pasid van az biztos
2013. okt. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Előtte is egy tapló paraszt volt, csak nem vetted észre, mert nyilván "olyan menő, helyes és vicces".
2013. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek is 'taplóság?'

Eddig azt hittem jó humorérzékem van, és én is szeretek hülyéskedni, de ezeken valahogy nem tudok nevetni. Ő meg ilyenkor azt mondja, hogy miért nem röhögök én is rajta, hisz vicces ...

És az az egész, hogy eleinte,míg ismerkedtünk,és a kapcsolat elején kedves, tisztelettudó fiú volt, de már...

2013. okt. 16. 19:06
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, lehet túl komolyan veszed. Szerintem ezzel nem lenne nagy baj, pl. mondjuk az én kapcsolatomban, ahol én feltételezném egyébként, hogy egy értelmes, érett férfival vagyok együtt. De sajnos én szinte biztosra veszem, hogy neked nem ilyennel van dolgod. Nem mondhatom most rögtön azt neked, hogy szakíts. De szép lassan talán szoktatod majd magad a gondolathoz, és meg is teszed. Én biztos vagyok benne, hogy sokkal intelligensebb párt fogsz találni a jövőben, (ha figyelmesen választasz párt), és még jobban is fog szeretni, mint "ez".
2013. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezek mindig ilyenek, az ostobább lányok meg simán bedőlnek nekik, pedig távolról is látszik már rajtuk, hogy milyen bunkó parasztok.
2013. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 5-ösnek kicsit igaza van :)
2013. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki azt, amit itt leírtál. Mármint, hogy mi az, ami szerinted sértő, és lekezelő.


Elég tapló viselkedés ez.

2013. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hát nem tudom, mi lenne a helyes, mert ha mindez a rossz szokása nem lenne, minden tökéletesen menne, mert amúgy,ha kettesben vagyunk több ideig, ezt nem látom rajta.


Osztálytársa, aki barátnőm szokta mondani, hogy mennyi hülyeséget elkövet ott, és marhaságot beszél. Néha kérdezi tőlem, hogy hogy tudok egy ilyen fiút szeretni...:/

2013. okt. 16. 19:11
 9/13 A kérdező kommentje:

Akkor jól vettem észre.

Eddig azzal próbáltam 'takarózni' hogy én túl komoly vagyok. De ezek szerint mindenki számára sértőek lennének. Meg tényleg, nem tudok már úgy közeledni hozzá. Mondjam el neki, hogy ez mennyire zavar? Megváltozhat miattam?

2013. okt. 16. 19:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát elmondani minimum mondd el. Amúgy nem mindenkinek lenne sértő szerintem - az ugyan ilyen bunkó-tahó-buta libák lehet nevetnének is...:!
2013. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!