Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a párommal, de igazából nem is nevezném ezt az időszakot párkapcsolatnak. Ő egyáltalán nem olyaqn mint egy udvarias férfi. Én nem várom el, hogy állandóan kedveskedjen, elhalmozzon mindennel, stb...de ő még nekem soha semmivel nem kedveskedett és ez az egész a kihasználásról szól. Én állandóan azért futok hozzá, hogy a lelki gondjait ápoljam, meghallgassam és főzzek neki...ő cserébe semmit nem nyújt. Egy haszontalan, mihaszna, beteges alak. Én meg a világon a leghülyébb ember vagyok, hogy az időmet pazarolom rá.

Egyre inkább rádöbbenek, hogy csak azért van velem, hogy neki jó legyen...

Tudom, hogy most mindenki elhord mindennek, de ez van sajnos...belefutottam ebbe.


2013. okt. 10. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
És most sajnáljunk,szidjuk a barátodat,vagy hordjunk le idiótának?Mindenki számára más a normális te barom.
2013. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Csak egy kérdésre válaszolj nekem, sőt inkább ne is nekem hanem MAGADNAK, miért kell ez neked? Nem bántásból mert a te életed, konkrétan les zarom, de soha nem értettem az ilyen é mazochistákat.
2013. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele az álláspontodat, "Néma gyereknek anyja sem érti szavát" alapon. Ha nem változik semmit a srác ezután sem és továbbra is vele maradsz, hagyod, hogy kihasználjon, stb., na akkor fog mindenki elhordani mindennek
2013. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ!
2013. okt. 10. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, a legnagyobb probléma viszont gondolom nálad is, az h mindennek ellenére te szereted..
2013. okt. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!