Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 5 napja szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 5 napja szakított velem.18 éves vagyok 2,5 évig voltunk együtt. Nem találom fel magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindig mindent együtt csináltunk, de most egyedül maradtam. Elkezdtem bnőkkel zumbára járni, és többet velük lenni, de így is rengeteg időt töltök itthon egyedül. Unatkozok, rá gondolok és sírok egész nap.. katasztrófa. Mit csinálhatnék amivel elfelejtem, vagy lefoglalom magam? Ő már tuti elfelejtett.. semmi esély h visszakapjam, most felhívtam utoljára úgy beszélt velem mint egy kutyával azt mondta sokkal jpobb így neki, nem szeret már, és az elején még hiányoztam neki, de már nem.. Igazak lehetnek ezek 2,5 év után 5 nap alatt elfelejt?? van ilyen? Segítsetek kérlek!
2013. okt. 16. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem a barátnőm dobot 4 év után,nálam is hasonló a helyzet mint nálad :/ ha ki akarod magadból beszélni a dolgokat akor írj nyugodtan(19/f)
2013. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kezdj el olvasni (nekem ez segített nem olyan rég a szakításkor, így nem gondolkoztam sokat), tanulj, főzőcskézz :)
2013. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mikor velem szakított az első komolyabb kapcsolatom akkor én is ugyan így össze voltam törve. Nekem az segített, hogy kiírtam magamból a problémámat. Próbáld ki, hátha segít:)
2013. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Velem is most szakítottak :(


Hátha tudjuk egymásban tartani a lelket, írj nyugodtan!

2013. okt. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jah azt elfelejtettem odaírni 19L
2013. okt. 17. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 viktor123456 ***** válasza:
Másik pasi? :-)
2013. okt. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Másik pasi? Lehet, hogy a férfiak tudnak ilyenkor csajozni és egyik kapcsolatból átlépni a másikba, esetleg szórakozni. Nem tudom a többiek hogy vannak vele, de nekem 3-4 évig nem kell kapcsolat, férfiakra ránézni sem tudok, és még a szex gondolata is undort vált ki belőlem. Főleg, ha elképzelem, hogy mással csinálom.. de nem vagyunk egyformák.
2013. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kezdek jobban lenni, tisztáztam magamnak hogy semmi esélyem nincs már, bármit csinálhatok akkorse fog már akarni. :/

Másikpasi tuti h szóba se jöhet.. énse tudok egy pasira se úgy ránézni.. nem értem h h lehet mindjárt új kapcsolatot keresni, főleg így.. hogy még teljesen szerelmes vagyok az előzőbe.. :(

2013. okt. 19. 12:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Segits magadon....
2013. nov. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Igazak lehetnek ezek 2,5 év után 5 nap alatt elfelejt??


Az én ex csajom 1.5 után dobott rá két napra discoba ment és 2 hónapra már pasija is lett :D De előtt több csávóval is kavart bulikból stb ja és mikor együtt voltunk azt mondta ennyire senkit nem szeretett mint engem és ha esetleg szakítunk ö tartani fogja velem a kapcsolatot és nem érdekli lesz e pasija mert engem nem akar el veszíteni ( le vagyok nála tiltva nincs miről beszélnünk azt mondta ) az ilyen emberek csak arra jók hogy általuk tanulok és találunk jobb párt :) tudom nehéz de szard le könnyebb lesz buliz éld az életet járj edzö terembe

2014. febr. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!