Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolhatja vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés

nemrég megismertem egy srácot,vasárnap randiztunk először séta,beszélgetés, apró alig észrevehető érintések, szemezések és nagy nevetések jellemezték. olyan megjegyzéseimen is nevetett ami utólag belegondolva nem volt vicces.Ami itt picit fura volt, hogy mikor a családjáról kérdeztem, akkor annyival lezárta, hogy erről majd később szeretne beszélni mert elég zűrös, de annyit elmond h csak a nővérével tartja a kapcsolatot.aztán a randi vége felé kérdezte hogy másnap ráérek-e de sajnos nem értem rá, helyette a keddben állapodtunk meg. búcsúzásnál megkérdezte, hogy adnék-e ennek egy esélyt, mert ő szeretné megpróbálni,és én igent mondtam.akkor megkérdezte hogy kérhet-e egy csókot, majd megcsókolt.

még aznap este írt üzit, hogy örül, hogy megismert és várja a keddet.

kedden 7kor találkoztunk volna,6kor szólt, hogy egyik haverjához el kell mennie a cuccaiért úgyhogy ha nekem még belefér akkor tegyük át 9re. nem örültem de belementem.

találkozásnál már csókkal köszönt,sétáltunk meg végig bújt,ölelgetett, simogatott, aztán mikor csók volt akkor picit beindult de mondtam h ezt én még nem,aztán még egyszer picit később bepróbálkozott de akkor se engedtem. később bocsánatot kért azért ha túl nyomulós volt. aztán megkérdezte, hogy csütörtökön ráérnék-e talizni, amire igent mondtam. este még irt egy üzit hogy jól érezte magát és hogy reméli hogy én is, és hogy nem haragszom rá a nyomulás miatt. aztán ezt megbeszéltük hogy végülis nem haragszom, csak megbeszéltük hogy nem kapkodunk. másnap reggel is irt, hogy legyen szép napom stb. most holnap elvileg megint tali,de én kezdem megkedvelni és félek hogy pofára fogok esni. Ő tipikusan az a fajta srác, aki minden csajt megkaphat én meg nem vagyok egy modell alkatú lány.de lehet csak az önbizalom hiány miatt vagyok így összezavarodva.


2013. okt. 16. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Könnyen adtad magad, most már tudja, hogy rövid időn belül megkaphat, szerintem csak játszik veled, de remélem, hogy nincs igazam.
2013. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
könnyen adtam?
2013. okt. 16. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem még 2 nap és a dugásig fog édesgetni...
2013. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát az biztos hogy nem..
2013. okt. 16. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Meddig tervezel tartózkodni a testi kérdésektől?


Egyébként úgyis kiderül, hogy ha csak a bugyidat akarja, de még szerintem felesleges lenne abbahagyni.

2013. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
még egy jó darabig.. nem akarom elsietni..ha meg neki ez nem fog tetszeni ugyis lelép
2013. okt. 17. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!