Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Többségetek szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Többségetek szeret mindennap találkozni párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne olyan lányt megismerni, aki mindennap igényli a találkozást vagy ha az nem is megoldható de a telefonos, netes beszélgetést akkor? Tehát hogy nagyon kötődjünk egymáshoz érzelmileg...ez lenne a cél.


Tahó válaszolóknak küldök valamit: :)

[link]


korodat írd le.


2013. okt. 16. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Kapcsolatban a napi szintű találkozásra van igényem, ha megoldható.


24/N

2013. okt. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is napiszinten lenne igényem....Munka után este 1-2óra,illetve egy idő után mindennap együttalvás...
2013. okt. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én utálok naponta találkozni. Oké, király meg minden, de nekem nem jön be. Heti 3-4 alkalom,ideális nekem... oké, kivétel ha közös a munkahely/suli, vagy más.

Mikor a pasimmal régebben találkoztunk reggeltől estig (mindketten otthon aludtunk) 4 napon keresztül, és minden nap, miután hazaértem, rám írt, és skypolni akart... nekem ez már túl sok volt, és inkább elriasztott a túlzott magához láncolása, hogy bármit csinál a városban, menjek vele. A kevesebb néha több ;)

2013. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

De persze, napi pár óra okés, egy vacsi vagy bármi :)

2013. okt. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igényelném, ha nem is mindennap, de heti 4-5ször a találkozást, és ezen felül pedig valamilyen beszélgetést - ha csak pár perc is - mindennap. Sajnos a jelenlegi párom ezt nem igényli ilyen rendszerességgel.
2013. okt. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy igénylem a napi találkozást. Oké, amíg még csak randizgatunk, addig nyilván nem, de ha már kapcsolatról és érzelmekről van szó, akkor alap :)
2013. okt. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi drágaságok :D 5-6...:D ha szinglik vagytok, nyomban írjatok. mert szeretnék egy komoly barátnőt, akik szétszeretgethetek :D
2013. okt. 17. 00:05
 8/9 viktor123456 ***** válasza:

Lányok. Ez a napi találkozás öli meg. Hogy hiányozhatnál egy kicsit, ha mindig ott vagy?


Aztán meg jön a puffogás, hogy hogy néz ki ez a kupleráj nálam? :-)

2013. okt. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az már régen rossz, ha egy kapcsolatot megöl a napi találkozás. #6 vagyok, nem szingli, sőt a párommal élek együtt. A mi kapcsolatunknak kimondottan jót tett az összeköltözés. Sokkal jobb reggel arra ébredni, hogy a nyakam csókolgatja, mint az idegesítő ébresztőórára :)
2013. okt. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!