Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Olyan barátnőt szeretnék, akivel szinte egész nap egymás nyakán lógunk, egész nap beszélgetünk, és érezteti velem, hogy szeret. Mit gondoltok erről?

2013. okt. 13. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindennrk van határa, jóból is megárt a sok, gyorsan megunnátok egymást
2013. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze, teljesen normális, meg minden, csak meg ne undd később :)
2013. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám megunni, ha én is ugyanúgy szeretem őt? Szerintem egy szeretett embert nem lehet megunni, legalább is nem tartanám normális dolognak.
2013. okt. 13. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Ami mindkettőtöknek megfelel, bár nehezen tudom elképzelni, hogy ráérnétek. A világ legunalmasabb emberének is van élete ezen kívül.
2013. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Melyik bokorba terem ilyen férfi ?
2013. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös: Ezt hogy értsem?:D
2013. okt. 13. 19:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, egy idő után túl sok lenne.
2013. okt. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!