Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj az párkapcsolatban, ha valaki munkanélküli?

Figyelt kérdés
Akár társkereső oldalakon, akár a való életben ismerkedésnél. Már rögtön elutasítják az embert. Mert akkor lenne döntő, ha már összeházasodnának. Míg csak EGYÜTT JÁRNAK, addig nem annyira fontos az, hogy van munkája vagy nincs.

2013. okt. 11. 23:08
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Szóval csak úgy vállrángatva elintézik az embert. Ez olyan, mintha látja, az egyik egyetemista, a másik tanulatlan, akkor annak is annyi. Elnavigál az oldalról, vagy elhajtja a fenébe.
2013. okt. 11. 23:10
 2/19 anonim ***** válasza:
És mégis, miből akarsz randizgatni, közös programokat csinálni, és hasonlók?
2013. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul látod a dolgokat. Egyrészt, ők még nem járnak együtt, és ha már választani kell, nyilván olyannal kezd az ember, akinek megvan az anyagi biztonsága. Senki sem akar egy süllyedő, lehangolt, reményvesztett emberrel ismerkedni, akivel mondjuk nem tud olyan programokra elmenni, amikre amúgy menne. Ha van más lehetőség is, és még nem ismerte meg, miért pont őt választaná? Szerintem ez a visszautasított ember amúgy sem egy megnyerő személyiség.


A házasság meg több év ismertség után szokott létrejönni, nyilván feltételezhető, hogy az egyik fél nem volt mindig munkanélküli, nem csak azt az arcát ismeri a másik fél -.-


Amúgy szerintem nem olyan nagy baj a párkapcsolatban, ha tudjuk, hogy a másik fél szorgalmas, eltökélt, és nagy eséllyel talál állást, de mivel te társkereső oldalakról beszélsz, ez teljesen más dolog....

2013. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hadd magyarázzam el.


Nyilván ha nincs munka,kevés a pénz. Ezzel egyébként nem lenne olyan nagy baj,bármikor betoppanhat a szerencse és talál munkát az illető ; viszont amikor ketten sétálnak egy meleg nyári napon és a srác egy fagyira sem tudja meghívni a lányt,akkor az elég rossz érzés mindkét részről. Tegyük fel,hogy a lány szeretne nyalni egy fagyit,de nem akarja megbántani azzal a srácot,hogy ő veszi meg magának. (sokan sértésnek veszik)


Ott van a szex is. Az sem jó,ha a nőre bízza a gumivevést ; az sem,ha erre költi a pénzét,miközben ételre nagyobb szüksége lenne és a nőt sem kényszerítheti a fogamzásgátlóra... - Meg sok egyéb dolog.


Na meg jobb esetben azzal jön össze az ember,akivel sok időt szeretne együtt tölteni,és pár hónap után ha eljönne a költözés... Aztán a problémák,hogy így nem lehet gyereket vállalni. A nő anyagi biztonságot keres!!

2013. okt. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Sajnos már olyan világban élünk, hogy mindenütt térdig húzott csizmájú, vékony modellalkatú nők vannak. (Ezt teszi a média). Egy trendi világ, ahol a nők a méregdrága bundát és méregdrága farmert kívánják.


A média pontosan ezt akarja elérni. Nem véletlenül reklámozza álallandóan a trendi, drága ruhákat.

Tudják, mivel hassanak a nőkre, és a nők ilyenné válnak.

2013. okt. 11. 23:40
 6/19 A kérdező kommentje:

És, sajnos ezeket a trendi nőket (akiket a média tesz ilyenné) egy férfinak nehéz pénzelni is. Ha viszont nem kapja meg a 100 ezer forintos bundát, amit meglát a kirakatban, akkor megsértődik, és elhagyja a férfit.


Ezzel szemben, mindenhol az egyetemistákat keresik mindenhol. Szakmunkás-kézős állás, olyan már nem is létezik. Asztalos? Pék? Kárpitos, és ehhez hasonlók? Ebben az állam nem is lát pénzt. Az egyetemistáktól viszont rengeteg pénzt tudnak beszedni.

2013. okt. 11. 23:45
 7/19 A kérdező kommentje:
A munkakajánló és munkaközvetítő cégek mind orvosokat, ügyvédeket, biológusokat, PR managereket keresnek. Szakács, pék, kereskedő? Mindenkinek saját vállalkozása van már, ahova bedugja a rokonát.
2013. okt. 11. 23:49
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen baj, csak tudni kell tálalni. Kezdjük ott, hogy eleinte nem is kell feltétlen beszámolni erről.

Amikor a párommal összejöttünk, neki se volt munkája. Alkalmi izéi voltak, pénze kb semmi. Ami volt, azt mondjuk a randijainkra költötte, amit értékeltem, bár kicsit néha rossz érzés volt, de igyekeztem kompenzálni. Viszont akkor tudtunk csak összeköltözni, amikor lett rendes munkahelye, kiszámítható fix jövedelme. Márpedig a költözésre az igény elég hamar megérett..

2013. okt. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A nők többsége egy hajcsatot sem érdemel... nem hogy bundát. :D
2013. okt. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Miért olyan nagy baj az párkapcsolatban, ha valaki munkanélküli?"


Szerelemben jóban-rosszban kitartanak egymás mellett sztem.:) Am nem tom, lehet hogy társkeresőn könnyebben kikosarazzák, de hát nem is tudom. Manapság nehéz munkához jutni:S

2013. okt. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!