Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egyáltalán nem hianyzik, sőt, inkább örülök, hogy nincs itt?

Figyelt kérdés
Barátom. Nemrég jöttünk össze, de nekem nem hiányzik. Eddig ha valaki érdekelt, az elején is már folyton újra látni akartam. Nála ezt abszolút nem érzem, sőt... :-S

2013. okt. 17. 07:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem normális! Tessék azonnal vágyakozni utána!

Irgum-burgum...

2013. okt. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 viktor123456 ***** válasza:
Teljesen normális. Ez a párkapcsolat. :-)
2013. okt. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igazatok van,rosszul tettem fel... A kérdés lényege az lett volna, kialakulhat, változhat e még, vagy csak rosszabb lesz, és inkább hagyni kéne?
2013. okt. 17. 07:47
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes, de még fellángolás sem. Nem rajong, nem kötődsz és nem ragaszkodsz. Még nem érzel iránta semmit ezért tök mindegy mit csinál. Volt ilyen velem is. Ha később sem szereted meg akkor szakíts! Adjátok meg egymásnak az esélyt, hogy olyat találtok aki lélegezni sem tud nélkületek.
2013. okt. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Persze, várni érdemes. Valamennyi időt biztosan adnék még ennek a kapcsolatnak. Legyetek sokat együtt, csináljatok közös programokat mert nem a külön töltött időtől fog változni ha változik.
2013. okt. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogyha velem van, egyfolytaban ölelget, meg jön utánam, és azt érzem, hogy megfulladok. Nem vagyok ehhez hozzászokva, és enyhén szólva ez zavar...
2013. okt. 17. 08:13
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is így voltam anno az előző kapcsolatom elején. Úgy két-három hónap idő kellett nekem, mire elkezdtem szeretni a barátnőmet. Addig csak azért voltam vele, mert más nem volt.


Utána viszont nálam is kialakult egy ragaszkodás.

2013. okt. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

4-5-ös vagyok. Ugyanígy voltam ezzel én is kérdező. Iszonyúan idegsített, hogy a párom jött utánam mindenhova akár egy kiskutya, ölelgetett, éjjel kezét lábát rám pakolta és úgy rám tehénkedett, hogy majdnem megfulladtam. Akkor szóltam neki, hogy én ezt nem így szoktam meg, nem szeretem. De neki meg alap volt és nehezen tudott rajt változtatni de megtette. Nem tudom közrejátszott-e de mi sajnos ezt követően eltávolodtunk egymástól és végül kiszeretett belőlem.

Most bármit megtennék, hogy újra átélhessem!

2013. okt. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez az oka az érzéseidnek. Ha úgy viselkedik ahogy elvárjuk, ahogy megszoktuk és szeretjük minden tök happy és szuper jó akkor hiányozna. De mivel idegesitő és zavaró volt vele lenni természetesen, hogy nem nagyon hiányzik. Én legalábbis akkoriban ezzel magyaráztam, hogy szinte örültem mikor elment és nem volt kedvem minden nap találkozni. Teljesen megértelek.
2013. okt. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Pretty_Fighter ***** válasza:
Velem is volt ilyen,aztán 1 hónap után szakítottam vele.
2013. okt. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!