Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egyáltalán nem hianyzik, sőt, inkább örülök, hogy nincs itt?

Figyelt kérdés
Barátom. Nemrég jöttünk össze, de nekem nem hiányzik. Eddig ha valaki érdekelt, az elején is már folyton újra látni akartam. Nála ezt abszolút nem érzem, sőt... :-S

2013. okt. 17. 07:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom,fog e változni,plane hogy tudat alatt még az exemet hiányolom :-S
2013. okt. 17. 13:01
 12/15 anonim ***** válasza:
Na, kibukott a szög a zsákból... akarsz róla beszélni?
2013. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Amitől még bonyolultabb a dolog, hogy ismerik egymást, mert egy településen laknak (én teljesen máshol).

És az egész helyzettel nem tudom mit kezdjek. Nekem az ex kellene, de neki én nem kellek. A mostaninak kellenék, viszont nekem meg teljesen semleges :-S

2013. okt. 18. 06:18
 14/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen helyzetekben egy harmadik a befutó. Én lezárnám mind a kettővel és tiszta lappal indulnék a jövőnek. Majd találsz olyat akivel kölcsönösek lesznek az érzések.
2013. okt. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Úgy mondom ezt, hogy mi is tegnap szakitottunk. Az első dolgom az volt, hogy kikapcsoltam a telefonom, letiltottam közösségi oldalról, kidobtam mindent ami rá emlékeztetett. Ettől máris sokkal jobban érzem magam.

Amíg érzéseink vannak az ex iránt felesleges belemenni egy új kapcsolatba mert úgysem fog működni. Néha még a felejtésben sem segít.

2013. okt. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!