Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy csak 1,5 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy csak 1,5 év után kezdek igazán belé szeretni?

Figyelt kérdés

Mások tapasztalata is érdekel ezzel kapcsolatban.


1,5 éve vagyunk együtt, huszonévesen. Nekem, és neki is, ez a legelső igazinak mondható párkapcsolatunk. Amikor összejöttünk, akkor én egy iszonyú nagy szerelmi csalódáson voltam túl. (bár, akkor egy éve már nem volt senkim a csalódás után).


Összejöttünk, és szerettem nagyon az első hónapok óta a mostani páromat, de szerelmes nem voltam (bár, nem is hiányoltam a szerelem érzését, mert adott volt nélküle is a testi-lelki vonzalom). De mindig éreztem, hogy van köztünk egy fal, amit én emelek közénk érzelmileg, és azt hittem, soha nem fog igazán átjutni ezen a falon. Isten igazából soha nem engedtem át magam az érzéseknek, mert féltem, hogy megint jó nagyot koppanni fogok.


Most 1,5 év után kezdem érezni, hogy nincs bennem félelem, és tényleg át tudom adni magam annak az érzésnek, hogy mennyire fontos is ő nekem.


Mások is vannak így? Innentől a kapcsolat csak még jobb lehet?


2013. okt. 17. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne létezne ilyen?
2013. okt. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én mindig azt hittem, hogy az első fél évben van kb. a nagy szerelem, azután inkább halványul, és nem fordítva.
2013. okt. 17. 10:54
 3/5 anonim válasza:

"Én mindig azt hittem, hogy az első fél évben van kb. a nagy szerelem, azután inkább halványul, és nem fordítva."


Ez csak akkor igaz, ha nincs a kapcsolatnak semmi jövője, csak testi vonzalom volt az alapja. Ha valódi kapcsolat alakul ki, akkor nem elmúlnak a szenvedélyek (nem a szerelem, az elején az NEM AZ), és átalakul valódi érzelmekké, ragaszkodássá, odaadássá, stb. Tapasztalt vagyok e téren. És igen, nem csak, hogy "jobb lehet", mostantól lesz igazán jó! Csak nagyon vigyázzatok egymásra, mert ha ezután lesz gond köztetek, az sokkal jobban megvisel majd mindkettőtöket.

2013. okt. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizony létezik. Van amikor idő kell hozzá...
2013. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igyekszem élvezni a jelent, persze. Egyelőre nem tudom, milyenek lennének az igazi gondok, mert eddig nem voltak, még csak egy igazi veszekedésünk sem volt a 1,5 év alatt. Semmi olyat nem tudok mondani, amivel szándékosan ártott volna nekem, se szóval, se tettekkel. Bár igaz, még nem élünk együtt.
2013. okt. 17. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!