Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Parkapcsolatban vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parkapcsolatban vagyok egy nalam jopar evvel idosebb ferfivel, de az elejen ugy beszeltuk meg, hogy nem akarunk hosszu kapcsolatot. En kezdek teljesen bele szeretni, de nem meri neki elmondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval ezzel a ferfivel akkor ismerkedtunk ossze amikor mar neki sem es nekem sem volt parkapcsolatunk. O nem akar hosszu kapcsolatot, mert mar volt neki eleg es egyik sem jott ugy neki ossze ahogy szerette volna, meg o idosebb es tapasztaltabb is. En is igy voltam vele az elejen, legyen ez egy laza kapcsolat, sok szexxel, kirandulassal egyutt toltott hulye orakkal. Viszont en kezdek teljesen beleszeretni. Az elejen megkerdeztem tole, hogy mi lesz akkor ha en bele szeretek, o annyit mondott ne szeressek bele, mert nem akar megbantani engem, es hogy majd meglatjuk meg mi lesz. Egyre tobbet vagyunk egyutt, es erzem hogy o is maskepp viselkedik velem. Szerintetek mit tegyek?
2013. okt. 7. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Soha nem voltam híve az ilyen "csak azért, hogy egy ideig legyen valaki" jellegű kapcsolatoknak.
2013. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Találkozzatok kevesebbet ne logjatok annyit együtt és majd meglátod mi lesz, egy laza kapcsolatban nincsene sülve föve együtt sőt hetente max pár napot találkoznak és kifejezetten szexre nem pedig randikra meg enyelgésre
2013. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudja sem ő sem pedig irányítani,hogy ne szeress bele.Ez várható volt,hogy egy idő után valaki többet érez majd,és ő fog sérülni,ha a másik nem akar tőle semmi komolyat.Én a helyedben megmondanám neki,amit érzek,aztán hagynám kicsit.Nem találkoznék vele egy darabig.Ha keresne,akkor valószínű szeretne komolyabbat talán,ha nem,akkor el kell fogadni.De ne tartsd sokáig magadban.Én voltam így,és nem mondtam el,és mikor elakartam mondani,már késő volt.Kiderült,hogy ő is hasonlóan érzett.
2013. okt. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*Sem pedig te irányítani.
2013. okt. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg érezzétek jól magatokat amíg boldogok vagytok együtt.
2013. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!