Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk tényleg gáz ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk tényleg gáz ha egy lány szégyenli a saját testét?!

Figyelt kérdés
Egyik fiú ismerösöm a volt csaját kibeszélte,hogy milyen lány az olyan aki szex közben szégyenli a testét? Ez tényleg gáz?
2013. okt. 17. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
ha egy undoritoan kövér lány vagy akkor nem.. mert érthető, de egyéb esetben gáz igen
2013. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz, csak nem tudja úgy átadni magát a sexnek, így élvezhetetlenné válik az egész.


Legalább legyen büszke arra, hogy az adott férfi vonzónak találja.

2013. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég kiábrándító. És irritáló egy huzamosabb idő után. Az ilyennek nem jut el az agyáig, hogy a barátja valószínűleg azért állt vele össze, mert tetszik neki. Mindenhogy. Még egy krumplis zsákba bugyolálva is, krémmel az arcát, cucorkákkal.
2013. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gáz? inkább nehéz dolog lehet. Nem lehet neki könnyű.
2013. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szégyelli, tegyen érte... Én férfi létemre nem vagyok megelégedve magammal, de teszek érte, és így sokkal jobb érzés.
2013. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elegem volt nekem is abból, hogy nem lehetett lámpafénynél szexelni az elején és abból is, hogy később is szégyenlősködött előttem. Engem zavart, mert semmi baj nem volt a testével.
2013. okt. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát eléggé, volt barátnőm is ilyen volt, pedig egyáltalán nem volt rá semmi oka...
2013. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz, kapcsolat elején még azt mondom oké, de amúgy elég idegesítő és zavaró.

És ezt úgy mondom, hogy tisztában vagyok azzal, mekkora nyomás van a nőkön azzal kapcsolatban, hogy "tökéletesen" nézzenek ki. Szóval tudom, és megértem, hogy rohadt nehéz elfogadnia magát az embernek, de egy magabiztos, önbizalommal teli lány (és most lényegtelen a testalkata) mindig pozitívabb kisugárzású, és ezáltal szexibb, mint egy olyan, aki szégyenlős, takargatja magát meg ilyenek.

2013. okt. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!