Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ritkábban beszélgetünk nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ritkábban beszélgetünk nem lesz egy idő után megszokott, unalmas? (távkapcsolat)

Figyelt kérdés

Eddig minden nap beszélgettünk, kameráztunk, de a barátom nem beszél sokat, mondván nincs miről, holott ha kérdezem hogy nem volt-e valami dolgozata, vagy milyen volt az előadás amiről múltkor mondta hogy megy rá akkor már tud válaszolni. Ő nem kérdez sokat, ha csak szűkszavúan válaszolok valamire nem kérdez vissza, csak nagyon ritkán. Viszont többségében emlékszik arra amit mondtam, néha még jobban mint én, tehát figyel.

Arra gondoltam talán azért van ez, mert mikor én hazaérek a suliból, nála már este van, és nem emlékszik annyira jól arra hogy mi történt vele aznap és már annyira megszokta hogy naponta beszélünk hogy nem érzi hogy el kéne mesélnie mi történik vele, merthogy anélkül is mindennap ott vagyok, szinte már természetes. Már beszéltünk erről, hogy engem zavar, olyan mintha nem is érdekelném, és hogy engem még az is érdekelne ha az aznapi legizgalmasabb dolog ami történt vele az, hogy hallotta hogy csicseregnek a madarak.

Ha egy napig nem beszélünk már hiányol, és sokszor képes hajnalban felkelni csak hogy láthasson.


A barátaival akiket hónapokig nem látott mindig lelkesen beszélget, mesélnek egymásnak stb. Ilyenkor irigy vagyok és úgy érzem mintha engem kevésbé értékelne.


Ha egy-két nap nem beszélünk akkor egyáltalán semmit se küldjek neki? Itt olyanokra gondolok mint vicces videók, képek (nem rólam) vagy érdekes cikkek.. Ezek rontják az esélyeit hogy lelkesebb lesz velem szemben?


Szeretném ha mennyiség helyett inkább a minőség kerülne előtérbe.



2013. okt. 17. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Te honnan tudod, a barátaival miként beszélget? :) És velük minden nap?

Szerintem kicsit túlkombinálod a dolgokat. Ő ilyen típus, amit leírtál, nem mindenki egy szószátyár... Főleg ha nincs miről. Egyes embereket meg különösen idegesít, ha "vicces" vidiket, képeket nyomnak le a torkukon, holott őket netán ezek nem is érdekelnek :P Szóval csak csínján. Szerintem ne nyaggasd folyton. Ha meg majd nem tudod elfogadni, szakítasz.

2013. okt. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RFKK ***** válasza:
100%
A távkapcsolattal ez a gond, hogy egy idő után a beszélgetések egyhangúvá válnak. Főleg, ha nagyon sokat beszélgettek, miden nap. Egy idő után már megismeritek egymást, nem tudtok semmi újat mondani a másiknak, csak ugyan azok a kérdések nap, mint nap. Próbáljatok találkozni minél többször, sok közös programot szervezni és élvezni egymás társaságát, így tudtok beszélni olyan dolgokról is, amik a pillanat hevében jönnek elő. Ha ez nem megoldható, akkor a távkapcsolat nem fog működni.
2013. okt. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lina93 ***** válasza:

Nálunk is ugyanez volt a szitu.

Párom érzett ugyanúgy, ahogy te... Hiába, volt, hogy én elmondtam, hogy mi történt velem az nap és ha semmi érdekes dolog nem történt, akkor elakadtam. Van olyan, hogy egyszerűen már nem tudsz mit mondani.

Mi úgy oldottuk meg, hogy megbeszéltük, hogy napi 1 órát beszélünk, napközben pedig ne nagyon írogassuk az eseményeket, hanem tartogassuk arra az 1 órára és akkor nem lesz gond.

Ezt be is tartottuk egy ideig, utána egyre tovább csúszott az az 1 óra, van, hogy azon kapjuk magunkat, hogy már hajnal 2 óra van, menni kéne aludni. Elég jól elvagyunk azóta ilyen téren is.

De, ha így sem javul a helyzet, akkor a 2 naponta beszélgetés sem rossz ötlet. Ez nálunk is felvetődött, de hiába.. nem bírjuk egymás nélkül, szóval maradt a minden nap. :D

2013. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Így kezdődött, szakítás lett a vége.. eltávolodtunk kiszeretett belőlem és ennyi. Ha már beszélgetés sincs akkor ideje befejezni.
2013. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindig az volt a problémám, hogy mindig a napomról faggatott. Minden percemről be kell számolnom szinte. Minek? Amit akarok meg ami fontos azt úgyis elmondomSoha nem akartam elmesélni semmit.

Miután ezt megbeszéltük, jobban mondva ezen összekaptunk rá pár napra fordult a kocka. Már nem kérdezett. Nem érdekelte. Régen utáltam, de rájöttem mennyire meg hiányzik hogy nem mondja és nem kérdez. Mindent megtettem volna, hogy újra visszahozzam a régi dolgokat. De sajnos elkéstem. Szakitottunk.

2013. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na igen, amit az utolsó írt.

Nekünk volt egy olyan időszak,amikor 2 hónapig nem találkozhattunk, chateltünk, kameráztunk, de minden 2.nap valamin összevesztünk. Mert ugye ilyenkor virtuálisan csak nem úgy látod a dolgokat,mint élőben, és máris jön a félreértések tucata. Egyszer pl az volt a baj, hogy miért nem mosolygok a válaszra,és 'fapofa'vagyok. Pedig semmi bajom nem volt.

Akkor még ő hozta fel, hogy ne is beszéljünk minden nap, csak minden 3-4 napban. Először nagyon tartottam tőle, mert annak ellenére, hogy veszekedtünk én nagyon szerettem vele beszélgetni. Aztán azt mondtam legyen, úgyis rájön, hogy így csak eltávolodnánk egymástól. És így is lett, másnap már nem bírta, hogy nem beszélünk.

Majd a két hónap leteltével minden megoldódott, fele annyi vita sincs.

Én azt mondom, hogy az internet 'generálja'valamilyen szinten a konfliktusokat, ezért is többet ér 10 perc találka,mint2 órás beszélgetés.

2013. okt. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Off: Hol lakik?

Csak kíváncsiságból.

Én is távkapcsolatban élek, az én párom orosz.

2013. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!