Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Léteznek működő távkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek működő távkapcsolatok? Hogyan lehet megőrizni az érzéseket az idő és a távolság ellenére? Akinek sikerült hogy csinálta?

Figyelt kérdés
Eddig minden kapcsolatom azért ment tönkre mert ritkán tudtunk találkozni és így kihűlt, elmúltak az érzések. Mit lehet ez ellen tenni?

2013. okt. 17. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, léteznek.
2013. okt. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Számomra ez is elég hihetetlen, de főleg az érdekelne mit kell tenni érte.
2013. okt. 17. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennek alapfeltétele, hogy mindkét fél konstruktívan álljon hozzá, és első helyen az érzelmek álljanak. Pl. akinek alapfeltétel a heti kétszeri szex, az eleve hiába vág bele távkapcsolatba, jó vége nem lesz. (Bár én amúgy is szeretem, ha egy kapcsolat érzelmeken alapul.)

Vannak olyan emberek, akik akkor is ugyanúgy tudnak szeretni, ha azt nem csak élőben láthatja/hallhatja a szerelmét, hanem akkor is, ha mondjuk telefonban, skype-on, vagy csak chaten beszéltek.

Volt barátnőmmel egy év után is ugyanolyan nagy volt a szerelem, bár végül szakítás lett a vége, de külső okok miatt, és köze sem volt a távolsághoz.

2013. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem ment...:( 2000km közénk állt csúnyán...lehet bírni ideig-óráig,de sokáig nem az fix.
2013. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen konkrét helyzetre gondolsz? Mert nem mindegy, hogy mondjuk a pár csak a hétköznapokat tölti külön, vagy az egyik fél határozott időre megy ki külföldre, vagy határozatlanra, stb. Az is számít, hogy a kezdetétől távkapcsolat, vagy közben lett azzá.
2013. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Minden helyzetben érdekelne! Minket "csak" 120 km választ el(oda vissza ennyi) de a sok tennivaló (illetve az én munkanélküliségem) miatt így is csak hétvégén látjuk egymást de már felütötte a fejét az eltávolodás. :(

Ebből kiindulva mi lehet azokkal akik heteket, hónapokat vagy akár éveket kénytelenek egymás nélkül tölteni? Azt hiszem van abban valami, hogy a távolság és idő próbáját csak a legerősebb kapcsolatok élik túl. A távolság kis tüzeket elfújja a nagyobbakat fellobbantja.

2013. okt. 17. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!