Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem egy másik lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy másik lánnyal is a barátnőmön kívül. Szörnyen megbántam, de olyasmit történt, ami mindent felboríthat és most nagy bajban vagyok. Mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátnőmmel, akit nagyon szeretek. Ezt őszintén mondom, mert úgy érzem, vele le tudnám élni az életemet. De voltak hullámvölgyeink, amikor én úgy éreztem, hogy még nem éltem eleget, és nem tudtam, mit csináljak. A barátnőmet nagyon szerettem, nem akartam vele szakítani, de egyre kíváncsibb voltam, milyen lehet mással... és hát volt 1-2 eset, amikor félre léptem (összesen 2 lánnyal, az egyik rendszeres volt). Erre egyáltalán nem vagyok büszke. Hajtott a vérem, nem igazán tudtam ellene mit tenni, egyszerűen férfiből vagyok én is, bennem volt a vadászösztön, és ott volt az alkalom... úgy éreztem, ezek soha vissza nem térő lehetőségek, és ha most nem ragadom meg őket, akkor később talán bánni fogom. Nagy hülye voltam, én is tudom. De megtörtént. Ez van, ezen sajnos már nem tudok változtatni.

Rájöttem, hogy ökör vagyok, lehiggadtam. Eldöntöttem, hogy ezentúl csak a barátnőmnek élek, soha többé nem csalom meg, és nem fogok többé félre menni senkivel, semmikor. Eljegyeztem a barátnőmet, szilveszterkor kértem meg a kezét, és ő igent mondott. Most nyárra tervezzük az esküvőt.


Viszont volt ugye az a csaj, akivel többször is összejártam korábban, és amikor megmondtam neki, hogy befejeztük, elég nehezen viselte, nem akarta, hogy vége legyen. Arra kért, legyen még egy utolsó együttlétünk, hogy ezzel is "elbúcsúzhasson" tőlem, de én elutasítottam őt akkor, viszont erre ő sms-eket írkált, néha hívogatott is, és attól tartottam, a barátnőm rájön, hogy volt valami, mert esetleg véletlenül elolvas egy ilyen sms-t, ezért végül beleegyeztem, hogy legyen egy utolsó, legeslegutolsó szex, ha utána végleg eltűnik az életünkből. Megmondtam neki, hogy én már a barátnőmmel és csakis vele akarok lenni, az eljegyzést is mondtam, de azt mondta, erre még szüksége van, hogy el tudjon engem engedni, és megérti, hogy a barátnőmet választom, de még egy utolsó szexet kér és semmi mást, utána eltűnik.

Meg is történt, nála voltam éjjel, szeretkeztünk, majd hajnalban eljöttem.


Nem is hallottam a csajról hetekig, sőt, már lassan több hónapja nem írt, nem hívott. Én még a számát is kitöröltem.


Viszont tegnap éjjel kaptam tőle egy smst, hogy nagyon fontos dolgot kellene megbeszélnünk, és hívjam fel, amint tudom. Visszahívtam, és akkor elmondta, hogy 9 hetes terhes. A baba elvileg tőlem van. Nem tudom, mit tegyek. Nem akartam neki elhinni, de sajnos szinte 99%-ig biztos vagyok benne, hogy igazat mond...

Azt mondta, meg akarja tartani, és semmiképp sem veteti el, de egyedül nem hiszi, hogy bírná, és azt szeretné, ha támaszkodhatna rám és támogatnám ebben. De én nem tudom, mit tegyek. Nekem már menyasszonyom van, nem tudom, mihez kezdjek. Most mi legyen? Hogyan tovább? :S


26/F


2012. márc. 25. 15:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
91%
Hahaha, megérdemled.
2012. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
99%
MEGÉRDEMLED.
2012. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 anonim ***** válasza:
99%
A hülyeségen nem lehet segíteni. Ha már megcsalod a barátnőd, legalább annyi eszed lehetett volna, hogy óvszert húzz.
2012. márc. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
35%

Tagadd, amég tudod! Ha olyan buta volt a lány hogy képes volt magát teherbe (húú de kiírnám most a csúnyábbik szót :D) rakatni, akkor biztos nem fog bíróságra járni, meg apasági vizsgálat nem jut majd eszébe.


Vakard le magadról, és húzás olyan messzire, ahova csak tudsz.

2012. márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 anonim ***** válasza:
89%

Nem ismered a letiltást a telefonon? :S

akkor nincs több sms meg hívás..


Amúgy meg nem védekeztetek?

És kicsit sem feltűnő az akaszkodás.. mi van, ha nem is tőled van a gyerek, csak akart egy "balféket", akit ezzel lehet érzelmileg zsarolni?

2012. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 A kérdező kommentje:
Elvileg a csaj szedett fogamzásgátlót, ezért nem volt szükség kiegészítő védekezésre (meg én sok gumi anyagára sajnos allergiás vagyok). Még a szabálytalan ciklusa miatt kezdte el anno szedni, ezért nem kellett félni ilyesmitől. Csak pont azon a héten beteg volt, és antibiotikumot szedett, ami gyengítette a gyógyszer hatását. Viszont erről nem tudtunk.
2012. márc. 25. 15:58
 7/97 anonim ***** válasza:
100%

Kellett neki engedned. Az gondolom nem fordult meg a fejedben, hogy pont ez volt a célja? Hogy teherbe essen, gyereket szüljön és ezzel magához láncoljon?

Ha a barátnődhöz őszinte lennél, tudna arról, hogy voltak félrelépéseid. A világ legboldogabb embere lennél, ha egy félrelépést megbocsájtana. Na de az, hogy miután eljegyezted, másnak csinálsz gyereket. Sajnálom szegény barátnődet, ez a gyerek nagyon, de nagyon nem kellett volna.

2012. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
100%

lehet nem is tőled van a gyerek csak mással gyors össze feküdt hogy legyen egy hogy ragaszkodj hozzá


de elég hülye vagy :/ ha szereted a csajod akkor nem kelet volna meg csalnod egyszer sem

2012. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim ***** válasza:
95%
Az élet néha igazságos. Most szépen edd meg amit főztél te idióta!
2012. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
67%
Kicsit nem fura neked, hogy pont 9 hetes terhes, amiutan mar nem lehet abortuszt csinaltatni? Mert ha jol tudom akkor 2 honap a hatar kb. Bar lehet, h tenyleg tolled van, akkor meg igy jartal. Szerintem ha szereted a menyaszonyod akkor elmondod neki az igazat.
2012. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!