Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első smár.! Mindenki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első smár.! Mindenki azt írja hogy dugjam át a szájába a nyelvem.15éves fiu vagyok de mindig a fiunak kell a csaj szájába dugnia a nyelvét?

Figyelt kérdés
Mert ha a csaj smárol le akkor gondolom ő dugja át a nyelvét és én akkor nemtudom már átdugni. Vagy hogy van ez?

2013. okt. 17. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mit csinálsz, csak hagyd még a csajokat, kérlek. Menj minecraftozni.
2013. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tök aranyos a kérdés. :D

Figyelj, csók közben rájössz. :) De ha ő átdugja, akkor az nem jelenti azt, hogy a tied már nem fér bele. Egyébként -szerintem- nem kellene rögtön, hogy összeér az ajkatok, beledugni a nyelved a szájába, hanem először legyen pár szájrapuszi, utána meg már mehet a nyelves csók. :)

23f

2013. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15 évesen had legyen már meg az első csókja. :D
2013. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer már valóban kipróbálod a csókolózást akkor fogsz majd rájönni hogy mennyire egyszerű ez és mennyire kis buta kérdést tettél fel!:)Hidd el nekem (elfértek egymás szájában így is ugy is!:)Ne félj menni fog és biztos hogy akivel csókolozni fogsz ő is picit fél a dologtól még ha már próbálta is!Csak egy jó tanács hogy azért ne akard a csajszi torkára tornázni a nyelved!:)Csak finoman érezni fogod hogy ő mennyit enged!
2013. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
es az gaz ha a fogunk koccan vagy ha nyalas lesz mindene vagy ilyesmik?:D
2013. okt. 17. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Az dugja át, aki akarja. Mindegy.

Nem gáz, ha összekoccan a fogatok, majd kitapasztaljátok, hogy kényelmes. A túl sok nyál lehet kellemetlen, de nyilván számolni kell valamennyivel.

2013. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jönni fog magától..:D anno én sem tudtam elképzelni, hogy működik..aztán csak úgy jött magától.. :D
2013. okt. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!