Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom füvezik, nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom füvezik, nekem attól lehet bajom? (Többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, a barátom 16. Nem is egyszer közöltem vele álljon le a füves cigivel, mert baja lehet! Azt mondta, lefog, de azóta sem javult semmi, látom rajta, és le van totál lassulva, ha éppen szívott. Sokan mondták már, hogy amikor be van tépve, és én úgy csókolózom vele, lehet valami bajom. Ez igaz? Nagyon kezdek parázni.. Kérlek mondjátok, hogy ettől nekem nem lehet bajom/ komolyabb bajom?!
2013. okt. 17. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Istenem...
2013. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egészségügyi bajod nem lehet belőle.. Más kérdés h mi a véleményem a srácról..:D


F18

2013. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 17. 21:55
 5/8 anonim ***** válasza:
nem de neked is sok eszed van
2013. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Hagyd békén szegény srácot, had szívjon.
2013. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó isten..hogy a fenébe lehetne bajod attól, ha csókolózol vele? :D
2013. okt. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
még ha lefeküdtök sem lehet tőle semmi bajod..ez rád nem hat ki. előző voltam.
2013. okt. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!