Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha zavarban vagyok minden nő jelenlétében?

Figyelt kérdés

Kicsit gáz, de nem tudok ellene mit tenni. Amúgy van barátőm, már 6 éve. De minden más nő előtt nagyon furcsán viselkedek, teljesen megváltozom. Barátaim szerint amint megjelenik egy lány a színen, totál hülyét csinálok magamból, pedig amúgy szerintük minden rendben van velem. A párom barátnői is furcsának tartanak, nem is értik hogy jöhettünk össze. Őket is kerülöm amúgy. Ja és a barátnőm szedett fel annak idején. Sokszor észreveszem hogy a földet nézem, meg mindenfelé tekintgetek amikor egy lány van a társaságban vagy igyekszem elkerülni.


Sokszor van hogy egyszerűen ingerem lenne rámosolyogni egy csajra az utcán, de inkább elkezdem nézni az utat vagy valami kirakatot. Nem tudom mit szólnának ha csak úgy mosolyognék ismeretlenül. Tartok tőle hogy valami perverz állatnak vagy dilisnek néznének. Lányok ti mit szólnátok ha egy ismerősei szerint helyes pasi csak úgy odamosolyogna nektek?


Szóval ez a helyzet. Segítsetek valamit. A barátaim már mindent megpróbáltak, már adtak piákat is hátha javít a helyzeten, de csak rontott (amúgy nem iszom semmit)

Amúgy sok helyre járok, nem az van hogy be vagyok gubózva, de ha nőt látok elszáll a bátorságom



2013. okt. 17. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
oldódj..
2013. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
múkodj!
2013. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valaki adjon már valami komoly választ :(
2013. okt. 18. 09:57
 4/4 anonim válasza:
Nézz úgy egy nőre hogy csak a fejét lásd és rögtön nem leszel zavarban . :D
2013. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!