Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az exem megkért arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem megkért arra, hogy korrepetáljam németből akkor még akar valamit vagy tényleg csak tanulni akar?

Figyelt kérdés
Több éve szakítottunk, nem haraggal váltunk el, de nem is beszéltünk már többet. Aztán egyszer csak a semmiből a segítségemet kérte.
2013. okt. 17. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
is-is+ a tandíjat természetben szeretné leróni számodra:D
2013. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tanulni ?
2013. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bármi lehetséges. Mivel nem látunk a fejébe, így csak tippelni tudunk. Van barátnője, illetve neked barátod jelenleg?
2013. okt. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyikünknek sincs
2013. okt. 17. 22:48
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem akarna tőled semmit, nyilván keresett volna egy "semleges" némettanárt, és nem téged :P vagy lehet, hogy tényleg nem akar semmit, csak nincs pénze tanárra, és arra számít, hogy nálad majd ingyen, vagy legalábbis minimális áron tanulhat.
2013. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is csak ki akar használni :D
2013. okt. 17. 22:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem meg az exem rendszeresen megkér, hogy segítsek neki a matekban. Természetesen szívesen segítek... mert jó barátok vagyunk. A kapcsolatunk előtt is azok voltunk, és a barátságunk ugyanúgy megmaradt. Párkapcsolati téren én se akarok már tőle semmit, meg ő se tőlem.

Nem feltétlenül jelenti azt egy segítségkérés, hogy járni/dugni akar veled.

2013. okt. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én exem a jogi gondjaival keres meg, nekem meg a múltkor fuvar kellett, nem volt más ìgy őt kértem meg. Néha a bánatunkat is elsírjuk egymásnak, de ennyi. Nem akarunk a másiktól semmit.
2013. okt. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!