Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim 30. születésnapjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim 30. születésnapjára akar venni egy 30 éves 100e Ft-os whiskyt. Szerintem ez teljesen felesleges, emiatt szerintetek jogosan veszekszem vele?

Figyelt kérdés
Nekem és magának szánja, hogy együtt igyuk meg a nagy kerek napon. Szerinte fantasztikus élmény lesz iszogatni miközben arra gondolsz, hogy ezt a luxus whiskyt 30éve párolták és tették hordóba, amikor TE születtél... Szerintem ez drága snoobság tőle. Van egyáltalán különbség egy 5 ezer ft-os Jim Bean és ez között? Érez valami mást-különbséget az ember?
2013. okt. 16. 11:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Közös kasszán vagytok? Mert ha nem, akkor a helyedben befognám, és hagynám, hogy azt vegyen, amit akar.
2013. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
azért ez erősen függ attól, hogy milyen anyagi körülmények között éltek... ha ez az összeg meg sem kottyan a háztartásnak, akkor miért ne? viszont, ha annak a pénznek volna jobb helye is, kellene olyanra költeni, ami SZÜKSÉGES, akkor bizony én is felháborodnék rajta.
2013. okt. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is pénzkidobás, ebből a pénzből egy csomó más dolgot is csinálhatnátok. Embere válogatja, sajnálom, de ha meg akarja venni, meg is fogja :D
2013. okt. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egy kasszán, én szegény körülmények között nőttem fel, ezért is furcsa ez nekem. Ő tehetős.
2013. okt. 16. 11:54
 5/23 anonim ***** válasza:
41%
Akkor nincs beleszólásod, ezen veszekedni pedig nincs jogod.
2013. okt. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

sosem ertettem, mi a jo a viszkiben, pedig probaltam parszor, es nem csak a filleres verziokat :)


sznobsag, luxus, felesleges, szerintem. de ha o megengedheti maganak es ez a vagya, akkor miert ne tegye?

ahogy egy elottem hozzaszolo irta, ha nem hianyzik az a penz a kasszabol, akkor csinalja. aztan legfeljebb csalodni fog, hogy nem volt akkora hub**meg elmenyben resze.


a 30. eletev betoltese egyebkent ugyanolyan, mint a tobbie. ugyanolyan, szurke hetkoznap, legfeljebb paran megemlekeznek rolad. de tegyuk fel, hogy valamit elirtak a szuletesi anyakonyvnel (mint pl nalam). ket nappal korabban szulettem, de a hivatalos papirokhoz kell igazodnom. na? ilyenkor mit szamit 1-2 nap? :)

2013. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

Nem értem azokat az embereket, akik azzal jönnek, hogy nincs beleszólásuk a párjuk dolgába. Hát nincs a lóf**szt!


Ettől függetlenül, ha megteheti és meg akarja venni, és ez nem megy a te rovásodra, akkor nem tilthatod meg neki.


Hogy sznobság e? Naná, hogy az. Hogy van e különbség az olcsó és drága whisky között? Persze, hogy van! Hogy ő ezt érzi e? Valamennyire igen, de ennyire tuti, nem.


Szerintem amúgy maga a whisky ivás errefelé egy oltári nagy pózer szokás. Meg sem tudom számolni, mennyi embert hallottam már ódákat zengeni a whiskyről, hogy az mennyire jó is, miközben kólával issza az összes, és azon vitatkoznak, hogy ez meg az a hely milyen király, mert ott Jim Beamből adják whisky kólát. Aztán amikor megkérdezem, hogy mégis mi az istent szeretnek benne, általában közlik, hogy mert ettől nem másnaposak. Mondom, jaaaa...


Kb egy kezemen meg tudom számolni, hány embert ismerek, aki ténylegesen szereti ezt az italt, és nem csak vagánykodásból issza. Tökéletesen megértelek téged is, mert a pasid szerintem 99%, hogy ugyanilyen műmájerkedésre készül rászánni egy igen tetemes összeget. Ellenben megértem őt is, mert az ilyen pillanatoknak meg kell adni a módját, hiszen egyszer vannak az életben, az emlék viszont örök.

2013. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség. Egy bali azért, mert adjuk meg a módját mégis, de ennyi. Végül úgyis csak berúgtok :DD Azért van különbség a Jim Beam és e között, de egy valentin balentin :), azért már jónak mondható, és mégsem elszállás annyira. Érezhet különbséget az ember, másnap. Persze, ha söröztök tisztességesen is mellé, ahogy kell, akkor mindegy :D akkor mindenképp szar lesz másnap :D
2013. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%

#6 Itt most nem arról van szó, hogy szereted-e a whiskeyt vagy sem.


Kérdező: nem is arról van szó, hogy kémiailag az a whiskey mennyiben különbözik egy párezer forintos piától. Ez az egész szimbolikus jelentőségű. Sznobság? Ennyi erővel maga a születésnap megünneplése is sznobság (egyébként így írják magyarul). Elvégre miben különbözik az a nap egy akármelyik másik naptól?

Én sem dúskálok a pénzben, és szerintem is egy üveg piáért 100 ezer forint brutálisan sok, és ebben igazad van, amit viszont te nem értesz meg, hogy itt nem pusztán maga az ital, amiről szó van, hanem a 30 évről. Hogy olyasvalamit megihat, amit akkor készítettek, amikor ő született.

2013. okt. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem mivel veled akarja megiszogatni, nem kellene nagyon ezen veszekedned.


( Mi jovore adjuk vissza a hitelunket, aztan tervezunk magunknak venni egy Don Perignon-t. Mar csak par honap! ;DDDDDDDDDDDDD )

2013. okt. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!