Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog félni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog félni egy kapcsolat előtt, vagy akár egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Főleg lányok véleményére vagyok kíváncsi. Ti éreztetek így, főleg az első komoly kapcsolatotok előtt?


Nekem most alakul valami, de úgy félek az ismeretlentől.


2013. okt. 15. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos "félés" mindig van az ismeretlentől,ezért is ismerd meg az ismeretlent,és akkor már nincs mitől félni :)
2013. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%

Kamuzol:DDD és megest utánzol valakit-csak ippeg az a fránya banánhéjon megest elcsúsztál.


Mert első kapcsolatnál sosem félnek. Félni az fél egy kapcsolattól, aki már tudja, hogy milyen nagyon szeretni a másikat, és tudja milyen sérülni, és tudja mi az, hogy a másik hiánya, és hogy mennyire titkolni kell ha 2 ember szereti egymás, mert mennyi irigye származik belőle.


Hát evvan kedves kamus kérdező.

2013. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm első válaszoló!


Második, te nem vagy normális. Milyen jogon mondod azt, hogy kamuzom? Ismersz? Ismered az érzéseimet? Kétlem... Szóval szerinted csak egyfajta igazság létezik? Az a helyes amit te gondolsz?


Képzeld, én is félek és már voltak kapcsolataim, de egyik se volt komoly.


Ja, meg nem vagyok olyan idióta, hogy azzal töltsem az időmet, hogy kamu kérdéseket írogatok ki. Lehet, hogy te ezzel szórakoztatod magad, de én nem.

2013. okt. 15. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!