Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért regisztrálnak és levelez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért regisztrálnak és leveleznek más nőkkel társkereső portálokon a normális párkapcsolatban élő férfiak, úgy, hogy tudják mennyire fáj ez a partnerüknek? A megcsalási szándékon kíűl mi lehet még az ok? Férfiak válaszát is várom!

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"normális párkapcsolatban élő férfiak"


ebben biztos vagy? sztem ha valaki ilyet csinál az nem normális párkapcsolatban él. a normális párkapcsolatban őszinték egymással az emberek.

2013. okt. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%-ban nem a megcsalás a szándék, csak a játék, hogy igen el tudom csábítani, igen kellek neki, igen vagyok elég jó, kellően "casanova", hogy akár ágyba is vihetném, de ennél a pontnál meg is áll a dolog. Akinél meg nem hát az eleve félre akart dugni.
2013. okt. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg megcsalási szándékkal. :)


Feleségek, élettársak azt nem tudják megérteni, hogy a legtöbb férfi számára tökéletesen harmonikus kapcsolatban is vágyik új szexuális élményekre, a szeretőnek választott nők meg azt nem, hogy tőlük meg szexen kívül semmi sem kell.


Neten vadászva pedig sokkal kisebb a lebukási esély, mintha környezetéből (munkahely, baráti kör) keresne szeretőt. Ráadásul sok olyan nő van, aki a minőség-ellenőrzött árút többre értékeli (egy 30 körüli egyedülálló férfit nyominak tartana, míg egy olyat akinek szép gyerekei, csinos asszonya van meg sármosnak).

2013. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert valami hiányzik a kapcsolatukból. Többnyire a szenvedély és a szerelem. Vagy csak simán újdonságra vágynak, izgalomra vágynak.
2013. okt. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nokent irok a kerdesre... Parkapcsolatban elek ovis gyerekunk van es jol esik a dicseret a kezdemenyezes stb...

Tarskeresokon meg szexpartner keresokon nemm vagyok fent.

Mindenki fantazial, van aki nem keres hozza partnert, van aki ilyen oldalakon keres hozza vkit! Van aki durvabb leveleket ir, van aki csak korbe bokoltatja magat vagy a Ferfi a Not...

Kell a flortoles is, ebben semmi rossz nincs...

azert sminkelnek tornaznak a nok mert foleg a ferfiaknak akarnak tetszeni (nem maguknak... Ez hulyeseg! A ferfiaktol jott bokok hajtjak elore a noket!)

A ferfiak meg vadaszgatnak :)

Jo az.

Nem csalnam meg a Parom, de ezt a kis "szobeli kilengesemet" nem fogom elhagyni sosem!

2013. okt. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért írtam,hogy normális párkapcsolat,mert nagyon jól megvagyunk együtt,tudunk beszélgetni több,mint 3 év után is,sokat nevetünk, nagyon sok a közös érdeklődési körünk!Mikor erre már többször rákérdeztem,hogy miért van erre szüksége,hiányzik-e neki valami,mindig azt mondja,hogy nem,neki minden jó így velem és,hogy nem tudja miért csinálja csak úgy szórakozik!És mikor elmondom,hogy mennyire bánt,akkor mondja,hogy majd megpróbál leszokni róla,de hát eddig még nagyon nem sikerült!És volt,hogy megkérdeztem mit szólna ha én is ezt tenném,arra azt mondja,hogy de hát Ő nem csinál semmit!Egyébként meg nagyon sokat a kedvemben jár,rengeteg dologban segít,de nem egy romantikázó alkat,ami mondjuk engem nem is zavar,de ezt a levelezgetést,ismerkedést nem tudom hova tenni és figyelmen kíűl hagyni! :-(
2013. okt. 18. 11:15
 7/11 anonim ***** válasza:
A pasik biológiailag genetikailag kódolva vannak a hűtlenségre. Van aki ideig óráig ellent bír állni más meg sem próbálja. Sajnos ezt kell elfogadni. Millió nő van a földön aki felé hajtja őket a vérük. Sajnos manapság már nincs olyan, hogy a párom csak velem fog szexuális életet élni és kapcsolatban lenni. Úgy mondom ezt, hogy épp tegnap hagytak el 6 év után egy másik nőért. De inkább most mint válni kelljen 2 gyerekkel.
2013. okt. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát ezt nagyon sajnálom!Nagyon erős vagy,hogy így fogod fel!Csak az a baj,hogy mi éppen nem rég kezdtük a közös életet!És azon kívűl,hogy szeretem,már anyagilag is nagyon sokat veszítenék,és ezt most nem tehetem meg!De hazugsággal kezdeni egy közös jövőt,nem csak megalázó,de felemészt,és most pont nem vagyok abban a helyzetben,hogy kiszálljak!De ha nem kérdeztem volna ezerszer mielőtt belekezdtünk,hogy biztos akarja-e,átgondolta-e eléggé?!És a válasz mindig az volt,hogy igen!És most mégis ez történik! :-(
2013. okt. 19. 19:19
 9/11 anonim ***** válasza:

"A pasik biológiailag genetikailag kódolva vannak a hűtlenségre. "

Vagy csak Te nézted le ezt a párkapcsolat dolgot.

2013. nov. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy okot adtam volna neki arra hogy mást keressen. Azt mondta egyszerűen megunt, kiszeretett belőlem és persze ne okolják magam nem az én hibám mert mindig jó voltam hozzá. Lehet éppen ez volt a baj. Aki jó az túl unalmas lehet :(


Sajnos egy kapcsolatban bármikor adódhat olyan helyzet változás amely a kapcsolat végét eredményezheti.

2013. nov. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!