Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkednek a feleségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkednek a feleségek társaságban? Máshogy, mint a szinglik?

Figyelt kérdés
Biztos hülyén hangzik a kérdés, de ahogy több férfival megismerkedem (munkahelyen), mindig megdöbbennek a többedik találkozásnál (munkahelyen, még mindig), hogy férjnél vagyok, pedig hordom a gyűrűt. Máshogy néznek ki a feleségek? Vagy mitől anyukás/feleség kinézetű valaki?

2013. okt. 18. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Bocs, de ez egy nagyon hülye kérdés. :) Az ember személyisége nem változik meg attól, hogy házasságot köt.


Szerintem inkább fiatal lehetsz (vagy fiatalosan nézel ki), azért lepődhetnek meg, hogy házas vagy.

2013. okt. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy bárkinek meg lehet állapítani a korát konkrétan, de 30 elmúltam, látszik is, nem vagyok hamvas 20 éves. Gyerekek is vannak.
2013. okt. 18. 12:51
 3/15 anonim ***** válasza:
sokan elhíznak, nem törődnek magukkal, nem sexelnek, aztán meg csodálkoznak, ha csal a pasi.. ezt nőként mondom.. házasság után is adni kell magadra:) nem tudom h ők ezt miért mondták neked amúgy..
2013. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szóval ez annyit jelent, h csinos vagy:) örülj nekiiiii, és áruld el a titkodat..:) priviben johet:D
2013. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért látványosan nem kellene megdöbbenni (ez már a 4. alkalom, 4. pasi), rosszul esik, hogy azt gondolják, hogy más bottal sem piszkálna meg, vagy mi van?? Legközelebb meg fogom kérdezni, komolyan, hogy mit kell ezen lehidalni, egyáltalán miért téma, úgysem járunk össze.
2013. okt. 18. 12:56
 6/15 A kérdező kommentje:
Vagy a férfiak máshogy viselkednek egy nővel, ha megtudják, hogy férjnél van?
2013. okt. 18. 12:57
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább arról lehet szó, hogy reménykedtek abban, hogy független vagy, ki akartak veled kezdeni, és a saját csalódottságuknak adtak hangot a meglepődés formájában.
2013. okt. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is így van. Az utolsónál lehet a pont. Én ha például tudnám egy nőről, hogy házas, biztosan másképp kezelném. Egyszerűen azért, mert ott ILLIK tartani egy bizonyos távolságot. Senki házasságának nem akarok megrontója lenni, még olyan szinten sem, hogy csak féltékenységre adjak okot a férjnek, jóllehet alaptalanul. Az ilyet jobb tudni!


22/F

2013. okt. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
csak nem, nem voltam egyikkel sem bizalmas viszonyban, néha elröhögcséltünk, de ennyi
2013. okt. 18. 13:33
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát pont ez az, hogy puhatolóznak, hogy léphetnének-e tovább a bizalmas viszony irányában!
2013. okt. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!