Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társaságban hogy viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társaságban hogy viselkedtek a párotokkal?

Figyelt kérdés

Akkor is látni lehet, hogy egy pár vagytok vagy olyankor inkább haverként viselkedtek?

Pl mennyit beszéltek egymással, egymás mellett ültek-e beülős helyen, csak a párotokkal táncoltok buliban... ilyesmikre gondolok vagy bármi hasonló. :)


2013. szept. 3. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Senkinek semmi köze ahhoz, hogy ha tartozom valakihez. Tehát nem mutatom, nem akaszkodok senkire piócaként, hanem feltalálom magam.
2013. szept. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az aktuális partner jött mindig útánam:D


1-eske voltam.

2013. szept. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rajtunk lehet látni, hogy egy pár vagyunk, ált. egymás mellé ülünk, kézenfogva járunk, puszit, csókot váltunk. Amikor nagyobb buliban vagyunk, akkor nem állunk egymás mellett mindig, nem erről van szó, de azért szerintem észre lehet venni, hogy együtt vagyunk, akár egy lopott pillantásból is. Havernak még sosem néztek minket :)Egyébként már házasok vagyunk
2013. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A jelenlegit általában zsebre rakom, vagy lógatom csak.(marok marcsi a neve)

Az előzőeket meg ugyanúgy kezeltem társaságban, mint kettesben.

2013. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Abszolút látszik rajtunk, bár nyali-fali sosincs mások előtt. Viszont mindig fogjuk egymás kezét, vagy épp átkaroljuk egymás derekát, de az érzelmeket szerintem két ember szemén is lehet látni, abból is, ahogy egymásra mosolyognak stb.

Ha beülünk valahova barátokkal, persze, hogy egymás mellé ülünk, ez szerintem tök normális. Táncolni nem szeretünk, de ha mennénk ilyen helyre, akkor természetesen csak egymással táncolnánk, esetleg barátokkal közösen, de idegen lánnyal/fiúval semmiképp.

2013. szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

*az érzelmeket szerintem két ember szemén is lehet látni,


Pontosan, nem kell ahhoz a másikra telepedni, még ha méterekre is vagy a másik embertől, akkor is ki lehet szúrni, ha összetartoznak.

2013. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem titkoljuk, hogy egy pár vagyunk. Ha lehet, természetesen egymás mellé ülünk. De hogy a párom ne táncolhatna bárkivel, az nonszensz.
2013. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

A félreértések elkerülése végett: mi sem megtiltottuk egymásnak, saját döntés mindkettőnk részéről, hogy mással nem táncolnánk (bár tényleg fiktív a dolog).

Saját tapasztalat, hogy valahányszor buliban voltam régebben, és ellenkező neműekkel próbáltam együtt táncolni, előbb-utóbb mind tapogatni akart, és (ez mondjuk jogos) azt hitték, hogy ismerkedni akarok. Na most párkapcsolatban én sosem viselkednék ennyire félreérthetően, nem fér bele az értékrendembe. Ha ismerősről lenne szó, aki tud a kapcsolatomról és tiszteletben tartja, az más lenne, de egy részegekkel teli buliban kicsit necces lehet magyarázkodni, hogy táncolok veletek, de amúgy foglalt vagyok, és semmi tapi...

2013. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egymással is beszélünk annyira, mint bárki mással a társaságból, és nem mindig ülünk egymás mellett, tehát pl. ha csak úgy van hely, hogy egymástól picit távolabb, nem csinálunk belőle ügyet, hogy na valaki menjen arrébb, hogy mi mindenképp úgy üljünk. Táncolni másokkal is szoktunk, de persze nem úgy, hogy rámászunk másokra. Szóval nem szoktunk egymásra akaszkodni, hagyjuk, hogy a többiekkel is tudjon szót váltani.

Biztos azért is van, mert együtt élünk, egy a társaságunk és egy a munkahelyünk évek óta. Mivel úgyis minden nap együtt vagyunk, bőven kell ennyi szabadság.

23/L

2013. szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ManderleyRe ***** válasza:
Buliban csak ismerőssel táncolunk, vagy egymással, mi nem nagyon szeretünk távol ülni egymástól, úgyhogy általában mellé ülök mindenhol. Nem mindig vagyunk egymás mellett, ha barátokkal megyünk ide-oda, de azért lopott pillantásokkal figyelünk a másikra. Látszik rajtunk, hogy egy pár vagyunk.
2013. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!