Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő elteltével szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő elteltével szeretnétek h a párotok eljegyezzen? Fiúk mennyi időnek kell eltelnie hogy biztosak legyetek benne?

Figyelt kérdés
Mi kicsit több mint egy éve vagyunk együtt baràtommal. Èn nagyon szeretnék eljegyzést de ő még nem. Nagyon rosszul esett nelem . Azt mondja nagyon szeret de korainak érezné
2013. okt. 18. 13:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ez korfüggő, szituációfüggő. Elvárni, kierőszakolni nem lehet. Nem az időn múlik, hanem egyrészt a személyiségen, másrészt azon, hogy mennyire érzi magát valaki "biztonságban" egy kapcsolatban. Ha konfliktusok, hisztik, követelőzés van, akkor az jelentősen visszaveti a férfi biztonságérzetét.


(Nálam egyébként pár év együttélés lenne az eljegyzés előfeltétele, mert még bőven tart a rózsaszín köd ilyenkor, illetve ugye lakva ismerni meg egymást... Ha 2-3 év együttélés után is jól elvagyunk, akkor jöhetne az eljegyzés, házasság, stb. Amúgy sem tulajdonítok különösebb jelentőséget az eljegyzésnek.)

2013. okt. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ez angyon ember függő. sok házasság ellenes ember van aki nagyon szereti a párját de nem akar se eljegyzést se házasságot. Én akkor látom értelmét egy eljegyzésnek ha 1-2 éven belül lesz esküvő is. Sosem értettem azokat akiknél vn eljegyzés de esküvő amjd csak több év mulva terveznek. Ennek szeritnem semmi értelme. Nálunk nem egész másfél év után volt az eljegyzés de a férjem azt modnta ö már az elején tudta hogy el akar venni. Elöttem volt egy 6 éves kapcsolata mondta hogy ott pl mindig is tudta hogy sosem akarja elvenni majd. Az sem mindegy hány éevsek vagytok meertt én 25 voltam az eljegyzéskor a férjem pedig 28. Akkoriban mi már a babát is terveztük. Ha még csak 20 körül vagytok akkor teljesen érthető még a párod hozzáállása.
2013. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ő 24 én 21 vagyok
2013. okt. 18. 13:07
 4/22 anonim ***** válasza:

Én, ha együtt lennék valakivel, akit szeretek és vele képzelném el a jövőmet és elég jól megismertük volna egymást már, akkor nem kételkednék, hogy megkérjem-e a kezét. Ezt rövidesen esküvő követné. DE! Szuper-minimális esküvő 2 tanúval és esetleg a szülőkkel és ennyi. Semmi buli, semmi dorbézolás, meg felhajtás. Csak a minimum.


22/F

2013. okt. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ennyi nekem is elég lenne a lényeg h szeretjük egymást. De ő meg azt mondja h megakar majd lepni de sztem csak halogat ha valaha megteszi
2013. okt. 18. 13:12
 6/22 anonim ***** válasza:
3 éve vagyunk kapcsolatban. én 21/L ő 23/F. ráérünk az eljegyzéssel 2-3 év múlva is.
2013. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Korfüggő, és helyzetfüggő, de egy 21 éves lányt soha nem jegyeznék el.

25 alatt senkit, nem érdekel mióta vagyunk együtt

2013. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
1 év után jegyzett el a párom. Én 18 voltam ő 27. 12 éve volt, már gyerekeink vannak azóta.
2013. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
En is igy vagyok vele h ha szeret egy ev utan is eljegyezhetne hisz mar ennyi ido utan csak tudja h mot akar
2013. okt. 18. 13:15
 10/22 anonim ***** válasza:
Eljegyzés után mikor akarnál esküvőt? És a szeretetet mióta mérik köves eljegyzési gyűrűben? Olyan buta vagy még..
2013. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!