Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jut egyáltalán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jut egyáltalán a barátom eszébe, hogy eljegyezzen?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, jól működő kapcsolat , 2 éve élünk együtt(25 év felett vagyunk mindketten). Eddig minden olyan szépen alakult : mindenben közös vélemény, semmi veszekedés, szuper kapcsolat.

Több ismerősünket is eljegyezték az utóbbi időben(rövidebb idő alatt) , de nem szóltam semmit- gondoltam, hogy előbb -utóbb ez is bekövetkezik, nem a házasság a lényeg, stb .

Pár napja viszont robbant a bomba egy újabb ismerős eljegyzésénél . A barátom gyakorlatilag kifejtette, hogy minek siettetni, neki még eszébe se jutna,stb . Nagyon rosszul esett , hogy még meg sem fordult /fordulna a fejében . Ne értsetek félre : szuper, hogy együtt vagyunk; nem akarok esküvőt mindenáron (1-2 éven belül pláne nem),de legalább jusson eszébe mint lehetőség 3 év után ez is !Nem akarok x évet egy olyan emberrel lenni, aki teljesen máshogy képzeli el az életét mint én (eddig úgy tűnt, hogy azonos terveink vannak) .Próbálok nyugodt lenni , de nem értem a viselkedését -ennyire nem tervez velem és a közös jövőnkkel? ...



2013. aug. 19. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:

"Miért nem jut egyáltalán a barátom eszébe, hogy eljegyezzen?"


Ő mit mondott erre, amikor megkérdezted tőle?

2013. aug. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja, hogy válás legyen a kapcsolatotok vége! (mert a házasság a legfőbb oka a válásnak)
2013. aug. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kolosszus22 ***** válasza:
68%

Szerintem jobban jársz ha elhesegeted magadtól ezeket a gondolatokat, mert meg fogják mérgezni a kapcsolatodat. Jó a kapcsolatod, örülj ennek, mert ha ilyen elvárásokat keversz bele annak nagy baj lehet a vége. Bízd az eljegyzést a barátodra majd ő lép, ha úgy érzi készen áll rá. Nem azt kell lesni, hogy más mit csinál, rengeteg olyan hangulatember van aki jókedvében eljegyzést tart + házasodik pár hónap után, azt a végén semmi nem lesz az egészből.

26F

2013. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legutoljára azt olvastam hogy a házasságok fele végződik válással.
2013. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 viktor123456 ***** válasza:
Mert nem akarja. Ha a gyűrű kell, akkor keress mást.
2013. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így kell elbaszni egy jó kapcsolatot...a csaj a semmiért elkezd hisztizni és a pasi lesz a hibás...
2013. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úha, ne légy te is buta idióta nő!

Ami jó azt ne akard elrontani.


Ha csak akkor nyugszol meg hogy eljegyez csak akkor leszel vele boldog akkor az már régen rossz.

2013. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy addig nem akar eljegyezni még valamit el nem ért az életben, amit célul tűzött ki magának? Pl. addig amíg nem lesz normális munkahelye, saját háza, stb. Mert ilyen esetben, ha a saját biztonságotokat akarja garantálni, szerintem teljesen megérthető.
2013. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1: mindenki előtt mondta. Ma újabb eljegyzés barátoknál , a párom: csak pár év múlva lesz esküvő , stb Terelte a témát, mert érezte,hogy rosszul esik gondolom. Az ujdonsült menyasszony (1,5 év kapcsolat után ) viszont elárulta, hogy jövöre esküvő- nagyon rosszul esett. Elegem van, hogy ennyire nem tud FÉRFI lenni a párom és kinyögni szemtől szembe , hogy mit akar . Holnap kitálalok mindent , nem bírom így tovább- nekem egy férfi kell, akinek kellek és tervez velem hosszabb távon . Ha nem ő az ,akkor jobb most megtudni!

(a pénzügyi kifogás nálunk nem áll meg - még jobban is keresek mint ő, pedig ő sem keres keveset -kocsi,lakás (mindkét részről külön-külön is) van )

2013. szept. 4. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!