Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire normális, ha egy lány óránként, maximum kétóránként hívogatja a barátját állandóan?

Figyelt kérdés
Mostanában a barátnőm nagyon megváltozott. A barátja egyetemen van,de minden hétvégén találkoznak(azelőtt is csak hétvégente találkoztak,mert nem egy városban laknak).Amikor iskolában vagyunk,minden szünetben hívogatja + órán ír neki sms-t vagy lép fel facebookra.. A barátja ma megkérte,hogy minden szünetbe ne hívja fel,mert neki is dolgai vannak,de nem érti meg,csak veszekedik ezért is vele. A tegnap például azért veszett össze vele,mert a barátja megígérte neki,hogy 9-kor felhívja és csak fél 10-kor tudta.. Szerintetek ez normális?Én hiába mondok neki,úgy is mindenért hisztizik és folytatja ugyanúgy tovább.. Az én barátom sem hív fel minden nap,amikor iskolában van. Van amikor egyszer sem.. Nekem sem jut eszembe minden egyes szünetbe,amikor például másokkal beszélgetek.. És ez megy iskolába.. Délután még ennél is rosszabb.
2013. okt. 10. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny a barátnőd. Azt akarja, hogy minden gondolata a pasinak őrá irányuljon. Ez már beteges és hamar meg fogja unni a pasi, mert neki is van egy élete, amit folyamatosan 40 percenként megzavar..
2013. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem normális...
2013. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
persze, hogy normális, többet akar veled lenni, még ha csak hivogat is meg üzeneteket küld..stb. mondjuk azért kicsit eltólozza, de lehet, hogy ő ilyen :)
2013. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Szerintem tök normális bár még csak 13 èves vagyok,egy kicsit tulzásba viszi de legalább ragaszkodik,sok szerencsét!
2013. nov. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!