Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, aki igazán szereti a barátnőjét, és mégiss néha úgy érzi, hiányzik neki egy kis szabadság, flört, kaland? Létezik, h ennek ellenére is igaz szerelem legyen?

Figyelt kérdés
[link] itt egy példa...
2013. szept. 11. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
már megmondtuk neked, h beetetett.. kész.. :D az én exem is ilyen volt, megd....gni, na azt szeretett.. ennyi.. :D
2013. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem néha hiányoznak ezek a dolgok.

Olyan mintha egy embert aki világ életében kint terepen dolgozott mostantól az élete végéig irodai munkára vezényelnék.

2013. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor ne legyen kapcsolatod, ha ennyire nehéz.
2013. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3.

Ki mondta hogy nehéz?Én nem írtam le,hogy nehéz.Csak azt,hogy hiányzik.

Igen szeretem a barátnőmet.Viszont hiányoznak ezek a dolgok.De nem teszem meg.

Szóval jobb lenne ha az utcán pattognál és nem itt.

2013. szept. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Én felvállalom, hogy tényleg szeretem a barátnőmet, de megcsalom. Szimplán fizikai okokból, a változatosságot nem tudja megadni. Amúgy viszont minden jó. 28F
2013. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is szeretem a barátomat de nekem is néha hiányzik viszont nem csalom meg csak mikor ku...a jó pasik akarnak felszedni nehéz nemet mondani.
2013. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

azért megnyugtattatok, hogy nem csak az én barátom ilyen. szerintem ő se fog megcsalni, csak ha sokat idegesítem ezzel, hogy mind figyelmeztetem:D

én hiszek abban, hogy attól még ugyanúgy szerethet, mert csak a testi vágyak miatt csalna meg szrintem...és én vele vesztettem el, én is kipróbálnám valamikor valakivel, hogy lássam miylen mással rajta kívül, de érzelmek nélkül, hisz tényleg őt szeretem és vele akarom leélni az életem...:)

2013. szept. 11. 18:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem pattogtam. Te meg az utcán képzelődj, ne itt.
2013. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na én ezt nem értem.. szereted, de ő is, meg te is másfelé kacsintgattok..
2013. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem kacsintgatok másfelé, nem vágyom másra, viszont egyszer csak úgy kiváncsiságból kipróbálnám. De ez nem olyan, hogy feltétlenül szükségem lenne rá, simán kibírnám enélkül is :)
2013. szept. 11. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!