Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy adjam vissza a baratomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam vissza a baratomnak azt, hogy ignoral? Szeretem öt, de mar kezd az agyamra menni azzal, hogy en vagyok az utolso a listajan.

Figyelt kérdés
Mostanaban elöször a munkaja,utana a szülei,aztan meg a haverok.Ignoraljam en is?Vagy van jobb ötletetek?Veszekedni nem akarok...
2013. okt. 18. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Mond meg neki hogyan érzel. Ha Ő ezen nem akar változtatni, akkor ultimátum, hogy vagy szakítás vagy változik. Más nincs. Ha fontos vagy neki, akkor Veled is fog többet foglalkozni. Ha nem, akkor nem kell egymás idejét tovább pazarolni.

De mindenképp tisztán és világosan célzások nélkül mond el hogyan érzel, és hogy ezen te szeretnéd, hogy változtasson. Tényleg kerüld a célozgatást, mert a pasik a női célzásokat nem mindig, sőt általában nem értik meg!

2013. okt. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

talán beszélj vele...-.-


ha te is semmibe veszed akkor gondolj már bele mi sülne ki belőle....úristen tényleg ennyire nehéz gondolkozni?

2013. okt. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mar megmondtam neki egy honapja,de nem valtoztat.8 napig nem jelentkeztem en Sem nala,aztan megbeszeltük,hogy nekem ez faj,de azota Sem valtozott semmi.Elahyni nem akarom,veszekedni semmi kedvem nekem tippek kellenenek,hogy mivel tudnam neki megmutatni,hogy mit elek at miatta!
2013. okt. 18. 16:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Elahyni nem akarom,veszekedni semmi kedvem nekem tippek kellenenek,hogy mivel tudnam neki megmutatni,hogy mit elek at miatta!


elmondtad neki----->nem változott semmi. EMBER,mit akarsz még? akkor ne hagyd el hanem szenvedj,de ne kérdezz itt hülyeséget,mert nyilvánvaló a szitu

2013. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ignoráld te is.
2013. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=kFnFr-DOPf8



Neked hogy esett, hogy ignorál? Jól? Nem? Akkor miért akarsz rosszat a barátodnak? Miért nem akarsz jót? Miért nem akarsz magadnak jót? Foglalkozz vele. Csináljatok közös programot. Sétáljatok egyet.

BESZÉLJ VELE. Kérdezd meg mi foglalja le ennyire.


Nem veszekedni kell, hanem beszélni. Felnőtt a felnőttel.

Vannak gondok. A kapcsolat csak a tündér mesékben felhőtlen. Ha együtt tudtok megoldást találni egy problémára, az mélyíti a kapcsolatotokat. Lehet, hogy pont a te segítséged kell neki, hogy újra veled tudjon foglalkozni.

2013. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!