Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már szerető? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már szerető? Mit gondolsz erről a helyzetről? (lent)

Figyelt kérdés

Olyan kapcsolatra gondolok, amikor mindkettőtöknek van párja, és nagyon nehéz lenne szakítani (igen, van ilyen pl. anyagiak, gyerekek, vagy egyéb ok miatt) de szerelmes lettél valakibe? És tudod hogy ő neked az úgy nevezett igazi,(ha szabad így fogalmazni) akire túl későn találtál rá?

Mit tennél ilyen helyzetben? Elítéled ha valaki megcsalja a párját ebben a szituációban?

Természetesen érzelmi és fizikai megcsalásra is gondolok ezalatt.

Vagy lemondanál a saját boldogságodról, és képes lennél elengedni azzal a tudattal, hogy a hátralévő életedet "társas magányban" éled le?

Van jó megoldás szerinted?


2009. nov. 11. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Van megoldás. NEm tudom mért kellene "feláldozni" magadat. Ha biztos vagy benne akkor hagyd el a mostani párodat.Több gyerekes pár elvárt már, nem a világvége.

Ha ezt nem akarod és ő se teszi meg akkor nem vagytok egymásnak a nagy Ő.

És egyéként elitélem a megcsaládt. Semmi nem ment fel ez alól, az sem ha mártírnak állítod be magad....

2009. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
első vagyok: bocs a gépelési hibákért...szar a laptop billentyűzete :-s
2009. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha a másik fél nem akarja elhagyni a párját, de téged sem tud elengedni? És nem mered választás elé állítani mert félsz hogy nem téged választ...
2009. nov. 11. 16:41
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Ebben a szituációban elítélném.Ha mindkettőnek van családja,felelőtlenség és szemétség szétdúlni két családot

csak azért,hogy egy kis ujdonságot vigyenek a szexuláis életükbe.Mert ebben az esetben csak erről van szó.(Újdonságot lehet vinni a meglevő kapcsolatba is,csak akarni kell).A gyerekek sérülnek meg az ilyen szituban a legjobban.

Ha valóban mindketten úgy érzik,hogy ő az "igazi, akkor álljanak a párjuk elé és tiszteségesen váljanak el.Az újjal pedig éljenek együtt boldogan ( ha tudnak).Ez lenne a tisztességes,nem pedig titokban néha

-néha dugni egyet.

2009. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szerintem, ott ahol egyik fél sem akar költözni,és nem vállalják fel a a jelenlegi "Rózsaszín felhős " kapcsolatot nyiltan az csak valami elől menekülés. Én tudom mert nálam a párom csinálja ugyan ezt igaz, egy krizis állapoton tul jutottam, de ha nincs kitartásod soha nem tudod mi lett volna az igazi jó döntés. Én a gyerekeim nyugalma és boldogsága miatt küzdök és teszek azért, hogy talán türelemmel mentsem a menthetőt. Az ember érzése nagy Úr!! Amugy gusztustalan mindk két fél részéről, mert talán otthon is megkaphatná azt amit máshol talált meg csak igényelni kéne!
2009. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Andrewka ***** válasza:
100%
A megcsalás soha semmilyen formában nem elfogadott. Az egyik leggerinctelenebb dolog. Ha akkora a szerelem akkor bizony válni kell. Ha a másik fél nem akar, akkor nem olyan mélyek az érzelmei mint neked
2009. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se teheti meg az ember a párjával ,hogy megcsalja ha probléma van oda kell állni és megpróbálni helyre állítani,ha meg szerelmes a másikba akkor véget vetni a kapcsolatnak de szerintem is csak valami elöl menekülés,én nem tudnám a párommal megtenni!a 2.válaszadónak teljesen igaza van a gyerekek sérülnek a legjobban egy ilyen kaland után is!
2009. nov. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a parkapcsolatom milyensege egyenes aranyban javul azzal, hogy hany szeretom van. mar ha csak egy szereto van akkor is sokkal jobb az alap kapcsolat. 25f
2009. nov. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Választásról: Egy pasi ebben a helyzetben persze hogy nem tud választani, mivel egyáltalán nem is akar!!! Gondolj bele milyen kényelmes neki a szitu: Ott a felesége aki főz-mos takarít rá, néha van egy kis szex is esetleg. De ha mégsincs ott vagy Te (aki elkötelezett, ergo tuti nem fog bekavarni mivel akkor te is buksz) heti pár alkalom ingyen szexre. Te a helyében választanál?? Hidd el én voltam 3.ik egy kapcsolaban és persze nagyon szerelmes is, (azóta nagyon megbántam), és pár barátnőm is volt 3.ik, soha nem minket választottak!! Ráadásul a házasságod miatt még a lebukás valószínűségét is csökkented.


Ja és még valami... Ha félsz attól, hogy nem téged választ, akkor nem vagy benne biztos (Ő az igazi), magadban sem, ergo ahogy előttem írták dugni jártok össze és ennyi. Nem akarlak elkeseríteni de nagy a valószínűsége hogy ez nem szerelem.

2009. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!