Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, mit mondjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel 2 évig nagyon jó barátok voltunk. Nyár előtt összejöttünk, az első pár hónapban úgy éreztem, hogy nagyon boldog vagyok és szeretem, de mostanra nagyon sokat változtak bennem a dolgok. Lehet hogy meguntam hogy igazából soha nem volt semmi extra program, csak egymásnál voltunk és ennyi, de egyszerűen már kedvem sincs találkozni vele. Viszont szeretni szeretem, ha nem is ugyanúgy szerelemmel, de fontos nekem és el sem tudom képzelni nélküle. Most szünetet tarunk, de meg fogom mondani neki, hogy én szeretném ha vége lenne. Viszont nem szeretném elveszíteni.. Arra is gondoltam, hogy ha valahogy új programokkal feldobnánk a kapocslatot akkor lehet megint tudnám szeretni olyan szerelemmel, ahogy régen, de ha megpróbálnánk és 2 hét múlva rájönnék hogy ez így nem jó, akkor jogosan lenne dühös rám és szerintem ez már így is szenvedés mindkettőnknek. Az a baj, hogy ő nagyon szeret engem és sajnálom is, mert tudom hogy mennyire szenved ettől a szünettől is. A barátság megtartása ilyenkor lehetetlen?
2013. okt. 18. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből már barátság nem tartható meg.
2013. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tipikus friendzone sztori. Innen mar nincs jo megoldas.
2013. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyszerű. pl kérd meg hogy egyszerre kakiljatok 1 vécébe. na az biztos eldöntené a kapcsolatotokat.
2013. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1, Az hogy a kapcsolat ellaposodik általános dolog, de az, hgy ez milyen gyorsan történik az MINDKETTŐTÖKÖN múlik.


2, Ha úgy érzed szereted, ne hagyd el (lásd első pont), mert megbánhatod, ha rosszul döntöttél.

Az hogy "nem olyan mint régen" az teljesen normális, hisz már nagyjából ismeritek egymást. Az embert pedig természetétől fogva az ismeretlen vonzza inkább.


3, El lehetne esetleg járnotok saját külön-külön baráti körrel is, mert ha tényleg mindig csak egymáson csüngtök akkor hamar kiég a kapcsolat.


F/18

2013. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!