Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják azt itt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt itt, hogy aki eddig csak elutasítást kapott a lányoktól, hogy kezd el gyúrni, légy barátságosabb, öltözz jobban és majd a lányok fognak megtalálni?

Figyelt kérdés
Mert én ilyen dologról ritkán hallok. Hiába kezdett gyúrni, jobban öltözni, valahogy mégis továbbra is elutasítást kapott mindig ezek után is. Pedig kedvesebb is lett. Persze lehet sokaknak bejön ez a tanács, de úgy veszem észre, hogy legtöbbször nem.
2013. okt. 12. 10:35
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Ja meg járj fodrászhoz minden nap...
2013. okt. 12. 10:37
 2/49 anonim ***** válasza:
Pontosan így van ahogy leírtad,ezek a nagy részénél úgysem használnak,csak néha pár szerencsésnek bejött és ők kezdték el ezt gondolom terjeszteni.Én mindig is jól öltöztem,voltam gyúrni is,de semmi értelme nem volt.Nem változott semmi sem.
2013. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
mert a kisugárzás és a stílus a lényeg !
2013. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Milyen stílus? Ha jó haja van, vagyis trendi meg megfelelően öltözik akkor elvileg jó stílusa van nem?
2013. okt. 12. 10:39
 5/49 anonim ***** válasza:
nem. az külsőség. arra gondold,hogyan viselkedik lányok társaságban. Pl. ha hozzá szól egy lány nem pisili össsze magát,hanem egy jót beszélgetnek.
2013. okt. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál csak javít valamit a helyzeten de nem oldja meg.


De látatlanba nehéz tanácsot adni.

2013. okt. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Én még ezen kívül le is fogytam, majd sportoltam. Lett egy megfelelő testalkatom. Mégis ha odamegyek egy lányhoz kedves beszéddel, akkor nem néz a szemembe (pedig jó a hajam is, parfüm stb) és látom rajta a nem tetszést. Nem értem. Rengeteg ilyen eset volt.
2013. okt. 12. 10:42
 8/49 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan mélabús vagy sosem mosolyogsz akkor nem fog hozzád senki közeledni.
2013. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a beszéden van a 80% ban a hangsúly és nem is a külsőn, a sportosságon, öltözéken, hajon stb? Hanem, hogyan viselkedik a nők társaságában? De ezen hogyan lehet változtatni ha alapból nem is akarnak veled beszélgetni, tehát hogyan tudod velük a kommunikációt fejleszteni, ha ezen van a fő hangsúly?
2013. okt. 12. 10:44
 10/49 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mélabús, sokat mosolygok.
2013. okt. 12. 10:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!