Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan frissítsem fel a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja kb azt érzem hogy egyre jobban eltávolodunk egymástól a barátommal. Nemtudom hogy mit csináljak hogy újra olyan legyen minden mint régen. Próbálok mindig egy csomó olyat írni amiben az áll hogy mennyire szeretem, hogy mennyire örülök hogy van nekem...stb. Mindent megteszek hogy érezze hogy szeretem. Félek hogy már nem lehet ezen változtatni... Szinte minden nap rettegek. Mit tudnék tenni?
2013. okt. 18. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írni? Süketnéma és nem hallja a beszédet? De akkor ott a jelnyelv...
2013. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szakíts..
2013. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Írni? Süketnéma és nem hallja a beszédet? De akkor ott a jelnyelv...
2013. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze szóban is ezerszer mondom hogy szeretem meg ilyenek.
2013. okt. 18. 21:40
 5/11 anonim ***** válasza:
a szexnél például vegyél magadnak egy szexi ruhát, ő... nem is tudom beszélj vele?? csináljatok sok programot vegyél neki sört?
2013. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ha átjönne gyakrabban az megkönnyítené a dolgokat. De mostanában elég nehezen jön össze a találkozás. Pedig itt lakik 5 percre. De inkább sokáig alszik és játszik a gépen. Ha meg elmondom neki a bajom akkor meg az van hogy én vagyok a gyökér és nekem kell bocsánatot kérnem.
2013. okt. 18. 21:48
 7/11 anonim ***** válasza:
ezt nem felfrissíteni kell, hanem abbahagyni, ha ő inkább gépezik meg alszik mint h veled van..
2013. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kiderült azért csinálta ezeket mert rosszúl esik neki hogy kosarazni járok és így kevesebbet tudunk találkozni. Eze gondoltam megmutatja hogy mit érez, minthogy elmondta volna hogy van valami baja.
2013. okt. 20. 12:24
 9/11 A kérdező kommentje:
*Ezért gondolta
2013. okt. 20. 15:43
 10/11 anonim ***** válasza:
te csak járj kosarazni, a sport fontos, nehogy már emiatt ne talalkozzon veled.. omg de gyerekes a pasi:S
2013. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!