Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi azt a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt a legtöbb pasi, hogy a csajoknál a buz1s pasi a nyerő? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, hogy: nyálas, baba arca van, vézna erőtlen, magas nőies hangú, szolizott bőrű stb.


Tehát gyakorlatilag az eredeti férfiasságnak (markáns arcú, széles vállú, izmos kisportolt testű, feszes fenekű, mély domináns hangú és tekintetű) pontosan az ellentéte!


2013. okt. 19. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
azok szerintem egymásnak akarnak tetszelegni v. ilyesmi
2013. okt. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy kicsit is igényesebb nőnek egy igazi férfi fog kelleni, nem egy b*zi. Én azt gondolom, hogy az olyan férfiak, akikről te írsz, azok nem a nőknek akarnak tetszeni, hanem a "férfiaknak", már ha az ilyen korcsokat férfinak lehet nevezni.


Mindig azt mondom és ez szerintem nagyon megállja a helyét, hogy nagy kár volt megszüntetni a sorkatonaságot, ott legalább férfit faragtak a "férfiakból".

2013. okt. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy az igazi férfiasság csak izmos, kisportolt testű, feszes fenekű férfiakat jelent? Maximum a te idióta elképzeléseid szabnak határt csekély agyadnak, hogy el tudd képzelni, igenis vonzó tud lenni egy kevésbé kisportolt, nem annyira feszes fenekű pasi is.
2013. okt. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem,hanem tudom hogy nem ez a nyerő egy nőnek.Akik a divat meg a média után mennek,azoknak jó az,mert ezt látják,ja és a gyerekeknek :D Egy igazi nő férfit keres.De ma már kevés az igazi nő.
2013. okt. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyébként kérdező valóban elég csökött gondolkodásra utal ez a kérdés......


senki sem tehet a kinézetéről, nem mindenki gyúrhat, egyedül a magasságon, a nőies hangon és a testalkaton kívül a szolizásról " tehet " az a személy akit te buz1snak nevezel


senki sem egyforma.. ja és a mai divat már nem a hasig felhúzott csőszárú farmer övvel meg hasig kigombolt ing.. ezt el kell fogadni, fejlődünk a korral.. attól még lehet valaki férfias, viselkedés függő

2013. okt. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 My Conserve ***** válasza:

"Miért hiszi azt a legtöbb pasi, hogy a csajoknál a buz1s pasi a nyerő?"


Egyrészt azért, mert látják, hogy a tinilányok körében mekkora sztár a Justin Bieber meg a többi hasonszőrű nyámnyila.


Másrészt azért, mert az utóbbi tíz-tizenöt évben kicsit megváltozott a férfidivat. Az idősebb pasik ebből csak annyit látnak, hogy az, ami az ő idejükben még buzzisnak számított volna, ma már divatos. És nem azt gondolják, hogy "jé, megváltozott a divat", hanem azt, hogy "divatba jött a buzziság". Pedig a kettő nem ugyanaz.

2013. okt. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A buz1ság inkább viselkedés.


1. A kinézetéről nem mindenki tehet.


2. Ismerek 65kg-os thai-box európa bajnokot, akit kinézetről biztos vézna buz1nak mondanál, de lehet 1 perc alatt beverne egy 100kg-os izomagyat.


3. Ismerek birkózót is, aki eléggé ki van gyúrva és neked biztos férfias lenne, de például a humorérzéke a talpával egy szintben áll.


És ismerek normális kigyúrt embert is, és béna véznát is, meg hülye babaarcút és normális babaarcút meg stb.

Mindenki más, és nem neked kell eldöntened hogy kinek ki tetsszen. Nem is lehet így beáltalánosítani, hogy ja a nőknek csak ezek a buz1k tetszenek. Van egy csoport nő, akik pl. kimondottan utálják ezeket a "buz1kat", és vannak olyan nők, akik kimondottan utálják ezeket az "egomán férfiakat".


Lehet jobban meg kéne ismerni az embereket belsőleg is, és nem csak külső alapján véleményt mondani sokakról, mert az közel sem hozza a teljes képet. Az más hogy tényleg sok ilyen "buz1" nálam is kiüti a mércét, de én ugyanúgy nem szimpatizálok az izomagyú én vagyok a keménycsávó félékkel sem. Tudod vannak normális emberek is, és nem csak ez a két véglet. - és ez nem azt jelenti, hogy valamelyik végletbe tartozó ember ne lehetne normális.

2013. okt. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!